Vietējais top! e-veikals www.etop.lv

Vietējais top! e-veikals www.etop.lv

Iepērcies vietējais top! e-veikalā Rīgā, Jūrmalā, Piņķos, Babītē, Mārupē, Ķekavā, Salaspilī, Ikšķilē, Ogrē, Ulbrokā, Berģos, Baltezerā, Ādažos, Valmierā, Valmiermuižā, Kocēnos, Cēsīs, Priekuļos, Līvos, Smiltenē, Silvā, Vidzemē, Kalnamuižā, Siguldā, Aizkrauklē, Salacgrīvā, Balvos, Rūjienā, Varakļānos. www.etop.lv

Iegādājies visu nepieciešamo attālināti!

Iegādājies visu nepieciešamo attālināti!

Kamer saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu veikalos brīvdienās un svētku dienās vari iegādāties tikai pārtikas un higiēnas preces, vietējā e-veikalā Jūs varat iegādājies visu nepieciešamo. Pasūti šodien un preces saņem vēlākais rītdien! Tas ir ērti, ātri un droši!

Vietējais top! e-veikals www.etoppiegade.lv

Vietējais top! e-veikals www.etoppiegade.lv

Iepērcies vietējais top! e-veikalā Rīgā (centrs, pārdaugava), Piņķos, Babītē, Mārupē, Jūrmalā, Jelgavā, Ozolniekos, Dobelē, Bauskā, Iecavā, Elejā, Bēnē, Aucē! www.etoppiegade.lv

top! akciju avīze

21.01.2021 - 03.02.2021

cisini-rakveres
1.99 €
2.49

Cīsiņi RAKVERES

500 g, 3.98eur/kg

greipfruti-lielie
1.29 €

Greipfrūti, lielie

1 kg,

gazets-dzeriens-pepsi
0.99 €
1.32

Gāzēts dzēriens PEPSI

1.5l, 0.66eur/l

Vakances

Amats Pilsēta Darba vietas adrese Darba laiks Pieteikties līdz Pieteikties
Preču piegādātājs/noliktavas strādnieks Rīga Noliktavas iela 5, Dreiliņi Darbs maiņās 10.00-22.00 05.02.2021 SŪTĪT CV
Pārdevējs Rīga Daugavgrīvas iela 72, Rīga Pilns darba laiks 29.01.2021 SŪTĪT CV
Grāmatvedis Smiltene Smiltene 05.02.2021 SŪTĪT CV
Pārdevējs Varakļāni Pils iela 7d, Varakļāni Darbs maiņās 08:00-22:00 08.02.2021 SŪTĪT CV

Jaunumi

Veikalu tīkla “top!” 20 gadu jubilejas loterijā kungs no Tukuma novada laimējis automašīnu

Veikalu tīkla “top!” 20 gadu jubilejas loterijā kungs no Tukuma novada laimējis automašīnu

13.01.2021.

Par godu vietējā ”top!” 20 gadu jubilejai organizētajā loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Škoda Kamiq. Uzvarētājs ir Tālivaldis Zīle no Tukuma novada, kura reģistrētais čeks nesa vērienīgo laimestu. Laimīgais pirkums tika veikts veikalā “top!”, Tukumā, Eksporta ielā 6. Papildus tam vēl ir tikušas izlozētas 120 dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Pilnais uzvarētāju saraksts atrodams www.toploterija.lv

Lasīt vairāk

Iepērcies zvanot uz veikalu un pasūtot preces ar distances līgumu

Iepērcies zvanot uz veikalu un pasūtot preces ar distances līgumu

18.12.2020.

Ministru kabinets pieņēmis lēmumu mīkstināt noteiktos ierobežojumus tirdzniecības vietām brīvdienās un svētku dienās, paplašinot pircējiem pieejamo preču klāstu, līdz ar ko patstāvīgā tirdzniecībā pieejamas ir vairākas preču grupas: alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, pirmās nepieciešamības preces,  individuālos aizsardzības līdzekļus, higiēnas preces, ķermeņa kopšanas līdzekļus un citas preces. Preces, kas nav pieejamas iegādei veikalā, ir iespējams iegādāties ar distances līgumu.

Lasīt vairāk

Zemākas cenas

Tikai izdevīgi pirkumi vietējā veikalā "top!"

tip top zīmols ir kvalitātes zīme īpaši atlasītiem produktiem un precēm, kas pieejami tikai vietējā veikalu tīklā "top!".

Sortimentu veidojuši vietējie pircēji, kas priekšroku dod kvalitātes un cenas attiecībai. 

Pievienojies top! tīklam

Ieguvums Nr.1

Latvijas uzņēmējiem piederošs, straujāk augošais, vietējais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā, kas atbalsta vietējos ražotājus un kam rūp tā piegādātāji un vairāk nekā 4000 strādājošie darbinieki.

Ieguvums Nr.2

Profesionāla kategoriju vadītāju komanda, kas nodrošina sortimenta izveidi atbilstoši veikala platībai. Kopīgs preču un pakalpojumu iepirkums par izdevīgām cenām, kas ļauj samazināt izdevumus un palielināt ienākumus.

Ieguvums Nr.3

Latvijā mīlēts un atpazīstams zīmols – top!, pateicoties vienotām mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātēm, ko nodrošina mārketinga komanda.

Ieguvums Nr.4

Lai uzzinātu cik vienkārši ir pievienoties vietējam veikalu tīklam top!, sazinieties ar mums rakstot e-pastu: igrupa@toppartika.lv
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.