Jaunumi

Vietējais atbalsta vietējo – veikalos top! palielina vietējo ražotāju produkciju 30.04.2020

Vietējais atbalsta vietējo – veikalos top! palielina vietējo ražotāju produkciju

30.04.2020.

Pavasaris jūtams visapkārt, arī veikalos top!, tuvojotiesLatvijas valsts svētkiem, vietējais veikalu tīkls top! palielina vietējo ražotāju piedāvājumu un aicina iedzīvotājus svētkus svinēt mājās.

Lasīt vairāk

Vietējie pircēji un darbinieki jūtas droši – maina ikdienas paradumus un novērtē kopā būšanu! 27.04.2020

Vietējie pircēji un darbinieki jūtas droši – maina ikdienas paradumus un novērtē kopā būšanu!

27.04.2020.

Vietējais veikalu tīkls top! laicīgi gatavojoties ārkārtējai situācijai ir spējis nodrošināt, ka pircēji un darbinieki iepērkoties jūtas droši! Esam ieviesuši virkni drošības pasākumu veikalos, esam uzstādījuši papildus pašakalpošanās kases, kā arī atvēruši iespēju iepirkties attālināti vietējā top! e-veikalā.

Lasīt vairāk

Vietējais veikalu tīkls top! atver e-veikalus 21.04.2020

Vietējais veikalu tīkls top! atver e-veikalus

21.04.2020.

Vietējais veikalu tīkls top! atver e-veikalus un uzsāk attālināto piegādi. Mums ir svarīgi, lai pircēji justos droši un iepirkties var arī attālināti, tāpēc esam uzsākuši preču piegādi vairākās Latvijas pilsētās un tuvākajā laikā turpināsim tās paplašināt. Tas ir ne tikai ērti, bet arī ietaupīs pircēju laiku!

Lasīt vairāk

Sejas aizsargmaskas pieejamas Liepājas veikalos “top!” 25.03.2020

Sejas aizsargmaskas pieejamas Liepājas veikalos “top!”

25.03.2020.

Saistībā ar Covid-19 izplatību aizsargmaskas kļuva par deficītu un mēs patiešām lepojamies ar uzņēmumiem, kas spēj pārprofilēties un rod risinājumus šajā pārmaiņu laikā. Šobrīd sadarbību esam uzsākuši ar Liepājas uzņēmumiem SIA “Glora” un SIA “V.O.V.A”, kas ikdienā nodarbojas ar apakšveļas ražošanu.  Ar prieku paziņojam, ka sejas maskas tagad pieejamas arī veikalos “top!” Liepājā.

Lasīt vairāk

Iedzīvotāji dodas uz reģioniem pašizolēties: kā plānot pārtikas un saimniecības preces savai ģimenei 26.03.2020

Iedzīvotāji dodas uz reģioniem pašizolēties: kā plānot pārtikas un saimniecības preces savai ģimenei

26.03.2020.

Lai sevi un savu ģimeni pasargātu no Covid-19 jeb koronavīrusa ietekmes, esam novērojuši, ka cilvēki mēdz izvēlēties strādāt no mājām un uz laiku pārvācas uz reģioniem, lai pašizolētos. Veikalu tīkls „top!” tam ir gatavs un regulāri nodrošina veikalus ar visiem nepieciešamajiem pārtikas krājumiem. Lai ikdienas pārmaiņas neizjauktu ģimenes darba un privāto dzīvi ir vairākas lietas, par kurām savlaicīgi jāparūpējas.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.