Jaunumi

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām 29.04.2019

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām

29.04.2019.

Stikls ir viens no dabiskākajiem iepakojumiem, ko var veiksmīgi pārstrādāt, taču kopējā sadzīves atkritumu plūsmā tas ir salīdzinoši smags materiāls, un, nonākot atkritumu poligonā, tas nesadalās. Nokļūstot apkārtējā vidē, tas ir  bīstams aso šķembu dēļ. Tāpēc, lai reģionu iedzīvotājiem, kur nav pieejami šķirošanas konteineri, radītu iespēju ilgtspējīgā veidā atbrīvoties no stikla taras uzkrājuma, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” sāk īpašu iniciatīvu “Stikla šķiratlons”. Tās ietvaros līdz gada beigām speciāls transports visā Latvijā no privātmājām savāks liekās burkas un pudeles.

Lasīt vairāk

Šķiro stiklu – pievienojies Vislatvijas šķiratlonam! 27.05.2019

Šķiro stiklu – pievienojies Vislatvijas šķiratlonam!

27.05.2019.

Liksim spēkus kopā, bet atkritumus atsevišķi! Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām. Uzzini par tuvākajām pilsētām jūnijā!

Lasīt vairāk

Piedāvājam darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē! 04.06.2019

Piedāvājam darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē!

04.06.2019.

Vasaras brīvlaiks ir 90 dienas – tas ir daudz vai maz? Šo laiku var izmantot gan sevis pilnveidošanai, gan vasaras baudīšanai. Veikalu tīkls top! piedāvā darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē!

Lasīt vairāk

AS ‘‘LPB’’ vadības stafete tiek nodota jaunās paaudzes rokās 20.06.2019

AS ‘‘LPB’’ vadības stafete tiek nodota jaunās paaudzes rokās

20.06.2019.

Vienā no lielākajiem Liepājas uzņēmumiem akciju sabiedrībā ‘‘LPB’’ ir notikusi rotācija valdes sastāvā. Par AS ‘‘LPB’’ valdes priekšsēdētāju, ar 2019.gada 17.jūniju, iecelta Elīna Ļaudama,  līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Inta Daga, kas amatā bija no 2002.gada, nodod savu stafeti jaunās paaudzes rokās, turpinot darbu valdē kā valdes locekle un vadot uzņēmuma finanšu nodaļu.

Lasīt vairāk

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām 26.03.2019

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām

26.03.2019.

Stikls ir viens no dabiskākajiem iepakojumiem, ko var veiksmīgi pārstrādāt, taču kopējā sadzīves atkritumu plūsmā tas ir salīdzinoši smags materiāls, un, nonākot atkritumu poligonā, tas nesadalās. Nokļūstot apkārtējā vidē, tas ir  bīstams aso šķembu dēļ. Tāpēc, lai reģionu iedzīvotājiem radītu iespēju ilgtspējīgā veidā atbrīvoties no stikla taras uzkrājuma, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” sāk īpašu iniciatīvu “Stikla šķiratlons”. Tās ietvaros līdz gada beigām speciāls transports visā Latvijā no privātmājām savāks liekās burkas un pudeles.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.