Jaunumi

Viļānos atvērts jauns vietējais veikals “top!” 08.03.2021

Viļānos atvērts jauns vietējais veikals “top!”

08.03.2021.

Pagājušajā nedēļas nogalē durvis vēra, lielākais pārtikas veikals Viļānos - jauns veikals “top!” Raiņa ielā 23k-1, kopumā nodrošinot 22 darba vietas 477m2 lielā tirdzniecības zālē, plus papildus ražošanas cehs. Veikala telpu rekonstrukcija tika uzsākta vēl 2020.gada nogalē, taču, saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, nenotika vērienīga atklāšana, kā ierasts. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris SIA Pārtikas Veikalu Grupa.

Lasīt vairāk

Veikala “top!” aptauja: Valentīndienu šogad lielākā daļa svinēs mājās ar romantisku maltīti ģimenes lokā 12.02.2021

Veikala “top!” aptauja: Valentīndienu šogad lielākā daļa svinēs mājās ar romantisku maltīti ģimenes lokā

12.02.2021.

Valentīndiena ir jāsvin – tā uzskata 90% veikalu tīkla “top!” veiktās Valentīndienas aptaujas respondentu, par vissvarīgāko šajā dienā izceļot tieši kopā būšanu ar savu otro pusīti (47%), romantiskas noskaņas radīšanu (22%) un ģimenes sajūtas stiprināšanu (17%). Otro pusīti respondenti visbiežāk plāno iepriecināt ar mājās gatavotu maltīti (55%), dāvanu (35%), saldumiem (27%) vai ziediem (9%).

Lasīt vairāk

Visos veikalos “top!” no 8. februāra būs pieejams pilns preču sortiments – aicinām nedrūzmēties! 05.02.2021

Visos veikalos “top!” no 8. februāra būs pieejams pilns preču sortiments – aicinām nedrūzmēties!

05.02.2021.

Stājoties spēkā jaunākajiem noteikumiem Covid-19 mazināšanai, visi veikali “top!” no pirmdienas, 8. februāra strādās un tajos būs nopērkamas visas pārdošanā esošās preces. Veikaliem “top!” tirgojot pārtiku ne mazāk kā 70% no preču sortimenta, turpmāk būs pieejamas arī visas preces, kuras līdz šim esošo ierobežojumu dēļ nebija pieejamas. Tajā pat laikā Vietējais “top!” atgādina un aicina iedzīvotājus ar cieņpilnu attieksmi vienam pret otru ievērot drošības pasākumus, t.sk., ieturēt distanci un valkāt sejas aizsegus pareizi, noklājot gan degunu, gan muti un iepērkoties izmantot iepirkšanās groziņu vai ratus, lai spētu ievērot pieļaujamo apmeklētāju skaitu tirdzniecības vietā.

Lasīt vairāk

Veikalu tīkla “top!” 20 gadu jubilejas loterijā kungs no Tukuma novada laimējis automašīnu 13.01.2021

Veikalu tīkla “top!” 20 gadu jubilejas loterijā kungs no Tukuma novada laimējis automašīnu

13.01.2021.

Par godu vietējā ”top!” 20 gadu jubilejai organizētajā loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Škoda Kamiq. Uzvarētājs ir Tālivaldis Zīle no Tukuma novada, kura reģistrētais čeks nesa vērienīgo laimestu. Laimīgais pirkums tika veikts veikalā “top!”, Tukumā, Eksporta ielā 6. Papildus tam vēl ir tikušas izlozētas 120 dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Pilnais uzvarētāju saraksts atrodams www.toploterija.lv

Lasīt vairāk

Iepērcies zvanot uz veikalu un pasūtot preces ar distances līgumu 18.12.2020

Iepērcies zvanot uz veikalu un pasūtot preces ar distances līgumu

18.12.2020.

Ministru kabinets pieņēmis lēmumu mīkstināt noteiktos ierobežojumus tirdzniecības vietām brīvdienās un svētku dienās, paplašinot pircējiem pieejamo preču klāstu, līdz ar ko patstāvīgā tirdzniecībā pieejamas ir vairākas preču grupas: alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, pirmās nepieciešamības preces,  individuālos aizsardzības līdzekļus, higiēnas preces, ķermeņa kopšanas līdzekļus un citas preces. Preces, kas nav pieejamas iegādei veikalā, ir iespējams iegādāties ar distances līgumu.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.