Jaunumi

Latvijas ģimeņu Ziemassvētku populārākie ēdieni – mandarīni, piparkūkas, salāti, pīrādziņi un štovēti kāposti 16.12.2019

Latvijas ģimeņu Ziemassvētku populārākie ēdieni – mandarīni, piparkūkas, salāti, pīrādziņi un štovēti kāposti

16.12.2019.

Ziemassvētkus tradīcijas Latvijas ģimenēs ir spēcīgas un izteiktas – lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju (82%) svētku galdā ceļ pašu sarūpētu un gatavotu svētku mielastu, kura populārākās sastāvdaļas ir mandarīni (88%), piparkūkas (84%), rasols un cita veida salāti (84%), pīrādziņi (82%) un štovēti kāposti (68%), kā liecina veikalu tīkla “top!” veiktā Ziemassvētku gaidīšanas laika aptauja. Savukārt 80% respondentu māju rotā tieši ar dabīgu Ziemassvētku egli un 70% adventes vainagu darina paši.

Lasīt vairāk

Turpat 95% Latvijas iedzīvotāju izvēlas valsts svētkus pavadīt tuvāko cilvēku lokā 13.11.2019

Turpat 95% Latvijas iedzīvotāju izvēlas valsts svētkus pavadīt tuvāko cilvēku lokā

13.11.2019.

Par spēcīgu tradīciju Latvijas gadadienas svētku nedēļā ir nostiprinājusies laika pavadīšana kopā ar tuvākajiem cilvēkiem – ģimeni, radiniekiem un draugiem. To par labāko svētku svinēšanas kompāniju atzinuši vairāk nekā 94.1% respondentu vietējā veikalu tīkla “top!” veiktajā Patriotu nedēļas aptaujā. Svētku laikā daudzi godā tur tieši Latvijā ražotus produktus – tos galdā ceļ 79% no aptaujātajiem respondentiem.

Lasīt vairāk

Piedāvājums saldumu paciņu pasūtīšanai! 07.11.2019

Piedāvājums saldumu paciņu pasūtīšanai!

07.11.2019.

Svētku laikā zem eglītes ikkatrs mazais ķipars vēlas atrast ne tikai sen iekārotu dāvanu, bet arī saldumu paciņu, pie kā šobrīd strādā mūsu rosīgie svētku rūķīši saldumu darbnīcā Liepājā. Sazinieties ar mums un mēs radīsim risinājumu Jūsu vēlmēm!

Lasīt vairāk

Piedalies aptaujā par Ozolnieku veikalu “top!” un iegūsti iespēju laimēt dāvanu grozu! 18.10.2019

Piedalies aptaujā par Ozolnieku veikalu “top!” un iegūsti iespēju laimēt dāvanu grozu!

18.10.2019.

Šī gada Jūlija beigās durvis vērām jaunuzceltajam veikalam “top!” Ozolniekos, Skolas ielā 1b. Vēršamies pie Jums ar aicinājumu piedalīties aptaujā par Jūsu iepirkšanās pieredzi un vēlamajiem uzlabojumiem.

Lasīt vairāk

Sāk kampaņu Meklē Karotīti!, lai pievērstu uzmanību bērnu ēdināšanas kvalitātei 01.10.2019

Sāk kampaņu Meklē Karotīti!, lai pievērstu uzmanību bērnu ēdināšanas kvalitātei

01.10.2019.

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija sadarbībā ar Zemkopības ministriju, kā arī populārākajiem pārtikas veikalu tīkliem, tai skaitā vietējo veikalu tīklu top! organizē informatīvo kampaņu, lai veicinātu kvalitatīvu vietējo pārtikas produktu patēriņu ikdienas uzturā. Šogad kampaņas moto ir Meklē Karotīti!. Kampaņa mudinās vecākus pievērst lielāku uzmanību bērnu uzturam, aicinot sekot līdzi ēdināšanai skolās un bērnudārzos un izvēlēties paaugstinātas kvalitātes vietējos pārtikas produktus, kas marķēti ar Zaļo un Bordo karotīti.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.