Jaunumi

Iedzīvotāji dodas uz reģioniem pašizolēties: kā plānot pārtikas un saimniecības preces savai ģimenei 26.03.2020

Iedzīvotāji dodas uz reģioniem pašizolēties: kā plānot pārtikas un saimniecības preces savai ģimenei

26.03.2020.

Lai sevi un savu ģimeni pasargātu no Covid-19 jeb koronavīrusa ietekmes, esam novērojuši, ka cilvēki mēdz izvēlēties strādāt no mājām un uz laiku pārvācas uz reģioniem, lai pašizolētos. Veikalu tīkls „top!” tam ir gatavs un regulāri nodrošina veikalus ar visiem nepieciešamajiem pārtikas krājumiem. Lai ikdienas pārmaiņas neizjauktu ģimenes darba un privāto dzīvi ir vairākas lietas, par kurām savlaicīgi jāparūpējas.

Lasīt vairāk

Vislatvijas akcijā “Elektronikas šķiratlons” un Vietējais top! aicina šķirot vecās elektroiekārtas 14.04.2020

Vislatvijas akcijā “Elektronikas šķiratlons” un Vietējais top! aicina šķirot vecās elektroiekārtas

Turpinot, pagājušajā gadā realizēto Vislatvijas stikla šķirošanas kampaņu, šogad virknē Latvijas novadu norisināsies akcija “Elektronikas šķiratlons”, ko organizē Latvijas Zaļais punkts, veikalu tīkls “top!” un SIA “Eco Baltia vide”. Akcijas pirmajā posmā no šā gada 20.aprīļa līdz 20.maijam vairāk nekā 20 šķirošanas laukumos visā Latvijā iedzīvotāji aicināti nodot vecās elektroiekārtas, piedaloties arī balvu izlozē. Savukārt no šā gada jūnija vairākos novados papildu tiks nodrošināta elektroiekārtu bezkontakta savākšana iedzīvotāju dzīvesvietās.

Lasīt vairāk

Vietējā veikalu tīkla “top!” veikalos tiek ieviesti jauni un stingri drošības pasākumi 18.03.2020

Vietējā veikalu tīkla “top!” veikalos tiek ieviesti jauni un stingri drošības pasākumi

18.03.2020.


Trešajā lielākajā mazumtirdzniecības veikalu tīklā Latvijā „top!” saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību tiek ievēroti stingri drošības pasākumi, lai nodrošinātu, pirmkārt, darbinieku un apmeklētāju drošību, otrkārt, pārtikas preču aizsardzību un, treškārt, pieprasītāko preču esamību veikalos. Veikalu tīkls „top!” aicina Latvijas iedzīvotājus ar cieņpilnu attieksmi ievērot piesardzības pasākumus un, ja ir aizdomas par saslimšanu, veikala apmeklējumu uzticēt kādai citai personai, ar kuru nav būts tiešā saskarsmē.

Lasīt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi par Vietējais top! darbību ārkārtas situācijā 17.03.2020

Biežāk uzdotie jautājumi par Vietējais top! darbību ārkārtas situācijā

Veikalu tīklu top! un Labais darbiniekiem nodrošinām gumijas cimdus, dezinfekcijas līdzekļus, kā arī pēc nepieciešamības sejas maskas. Katru dienu darbiniekiem ir jāmēra temperatūra.

Lasīt vairāk

Veikalos top! pārtikas un nepārtikas krājumi ir pietiekamā daudzumā 13.03.2020

Veikalos top! pārtikas un nepārtikas krājumi ir pietiekamā daudzumā

Veikalos top! pārtikas un nepārtikas krājumi ir pietiekamā daudzumā, jo jau laikus gatavojāmies dažādiem situācijas pavērsieniem! Ņemot vērā novēroto palielināto iedzīvotāju pieprasījumu pēc precēm, aicinām izturēties ar sapratni pret darbiniekiem, kas cenšas piepildīt plauktus ar precēm.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.