Jaunumi

Veikalos „top!” iepirkties ir droši – aicinām sabiedrību būt atbildīgiem! 16.10.2020

Veikalos „top!” iepirkties ir droši – aicinām sabiedrību būt atbildīgiem!

16.10.2020.

Trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā „top!” saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību savā darbībā jau gada sākumā ieviesa visus obligātās aizsardzības prasības, lai nodrošinātu darbinieku un apmeklētāju drošību, kā arī pārtikas preču pieejamību un aizsardzību. Arī tagad, palielinoties saslimstībās rādītājiem ieviešam jaunos drošības pasākumus, lai mazinātu vīrusa izplatību. Veikalu tīkls „top!” aicina Latvijas iedzīvotājus ar cieņpilnu attieksmi vienam pret otru ievērot drošības pasākumus un prasību kontroli! Tāpat, ja ir aizdomas par saslimšanu, veikala apmeklējumu uzticēt kādai citai personai un piegādāt nepieciešamās preces bez kontakta.

Lasīt vairāk

Vietējais veikals “top!” saņem “Veikalu vegvērtējuma” sudrabu! 16.10.2020

Vietējais veikals “top!” saņem “Veikalu vegvērtējuma” sudrabu!

16.10.2020.

Latvijā tapis pirmais “Veikalu vegvērtējums” - pētījums, ko veica biedrība “Dzīvnieku brīvība”, kurā salīdzināts augu valsts produktu piedāvājums visos populārākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos. Apsekojot 49 veikalus visā Latvijā un izvērtējot to sortimenta atbilstību sabiedrības augošajam pieprasījumam pēc augu valsts maltītēm, par Vegvērtējuma sudraba godalgas ieguvēju, deviņu konkurentu vidū, kļuva Vietējais “top!”.

Lasīt vairāk

Veikalos top! sākas kampaņa “Meklē karotīti!” 01.10.2020

Veikalos top! sākas kampaņa “Meklē karotīti!”

01.10.2020.

Lai veicinātu kvalitatīvas vietējās pārtikas produktu patēriņu, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija (LPUF) sadarbībā ar Zemkopības ministriju un vietējo veikalu tīklu top! oktobrī īsteno kampaņu “Meklē Karotīti!". Kampaņa aicina iedzīvotājus izvēlēties produktus, kas ir marķēti ar Zaļo vai Bordo karotīti, tādējādi veicot izvēli par labu vietējiem pārtikas produktiem.

Lasīt vairāk

Izplatīta maldinoša informācija par veikalu tīklā “top!” nopērkamajiem arbūziem 14.09.2020

Izplatīta maldinoša informācija par veikalu tīklā “top!” nopērkamajiem arbūziem

14.09.2020.

Aizvadītajā nedēļā sociālajā tīklā Facebook kāda privātpersona publicēja maldinošu ierakstu par veikalā “top!” iegādātu arbūzu, kam veicis testu ar paša iegādātu iekārtu, kas uzrādīja maldinošu testa rezultātu par paaugstinātu nitrātu daudzumu. Veikalu tīkls “top!” ir veicis papildus laboratorisku pārbaudi arbūziem, kas nopērkami tā veikalos, un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts „BIOR” oficiālā laboratorijas testā ir secinājis, ka nitrātu daudzums arbūzos ir zem noteiktā limita (mazāks par 15 mg/kg). Veikalos “top!” nopērkamie arbūzi ir kvalitatīvi un atbilstoši Eiropas Savienības kvalitātes normām.

Lasīt vairāk

Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!” 10.09.2020

Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!”

10.09.2020.

Apmeklētājiem ceturtdien, 10. septembrī, durvis vēra jaunuzceltais vietējais veikals “top!” Siguldā, Rīgas ielā 2, kopumā nodrošinot 53 darba vietu iedzīvotājiem no Siguldas un tās apkārtnes. Projekta īstenotājs ir vietējais Latvijas uzņēmums un lielākais veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Firma Madara’89”, kas investējis turpat 2 miljonus eiro tirdzniecības un palīgtelpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.