Jaunumi

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām 29.04.2019

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām

29.04.2019.

Stikls ir viens no dabiskākajiem iepakojumiem, ko var veiksmīgi pārstrādāt, taču kopējā sadzīves atkritumu plūsmā tas ir salīdzinoši smags materiāls, un, nonākot atkritumu poligonā, tas nesadalās. Nokļūstot apkārtējā vidē, tas ir  bīstams aso šķembu dēļ. Tāpēc, lai reģionu iedzīvotājiem, kur nav pieejami šķirošanas konteineri, radītu iespēju ilgtspējīgā veidā atbrīvoties no stikla taras uzkrājuma, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” sāk īpašu iniciatīvu “Stikla šķiratlons”. Tās ietvaros līdz gada beigām speciāls transports visā Latvijā no privātmājām savāks liekās burkas un pudeles.

Lasīt vairāk

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām 26.03.2019

Lai nebūtu jākāpj stikla kalnā: “Stikla šķiratlons” dodas uz privātmājām un viensētām

26.03.2019.

Stikls ir viens no dabiskākajiem iepakojumiem, ko var veiksmīgi pārstrādāt, taču kopējā sadzīves atkritumu plūsmā tas ir salīdzinoši smags materiāls, un, nonākot atkritumu poligonā, tas nesadalās. Nokļūstot apkārtējā vidē, tas ir  bīstams aso šķembu dēļ. Tāpēc, lai reģionu iedzīvotājiem radītu iespēju ilgtspējīgā veidā atbrīvoties no stikla taras uzkrājuma, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” sāk īpašu iniciatīvu “Stikla šķiratlons”. Tās ietvaros līdz gada beigām speciāls transports visā Latvijā no privātmājām savāks liekās burkas un pudeles.

Lasīt vairāk

Pavasara kampaņa Infinity Chefs sākusies vietējā veikalā “top!” 21.03.2019

Pavasara kampaņa Infinity Chefs sākusies vietējā veikalā “top!”

21.03.2019.

No šī gada 21. marta līdz 26. jūnijam piedāvājam pircējiem iegādāties Infinity Chefs cooper virtuves piederumu sēriju, kas veidota iedvesmojoties no pasaules labākajiem pavāriem un šobrīd pieejama veikalos “top!” ar atlaidi līdz pat 50%.

Lasīt vairāk

“TOP darba devējs” Vidzemē ir “top!” 08.03.2019

“TOP darba devējs” Vidzemē ir “top!”

08.03.2019.

Sveicam un lepojamies! Viens no veikalu tīkla “top!” Dalībniekiem un dibinātājiem, uzņēmums SIA “Firma Madara 89” atkārtoti iekļuvis Vidzemes labāko darba devēju TOP pieciniekā.

Lasīt vairāk

Aptauja: 91% iedzīvotāju uzskata, ka 8.martā sievietēm jāliek justies īpašākām 07.03.2019

Aptauja: 91% iedzīvotāju uzskata, ka 8.martā sievietēm jāliek justies īpašākām

07.03.2019.

91% Latvijas iedzīvotāju uzskata, Starptautiskajā sieviešu dienā, 8.martā sievietei jāliek justies īpašākai kā citās dienas. 61,3% iedzīvotāju plāno svinēt 8.martu, liecina veikalu tīkla “top!” veiktā aptauja.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.