Jaunumi

Veikalos top! sākas kampaņa “Meklē karotīti!” 01.10.2020

Veikalos top! sākas kampaņa “Meklē karotīti!”

01.10.2020.

Lai veicinātu kvalitatīvas vietējās pārtikas produktu patēriņu, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija (LPUF) sadarbībā ar Zemkopības ministriju un vietējo veikalu tīklu top! oktobrī īsteno kampaņu “Meklē Karotīti!". Kampaņa aicina iedzīvotājus izvēlēties produktus, kas ir marķēti ar Zaļo vai Bordo karotīti, tādējādi veicot izvēli par labu vietējiem pārtikas produktiem.

Lasīt vairāk

Izplatīta maldinoša informācija par veikalu tīklā “top!” nopērkamajiem arbūziem 14.09.2020

Izplatīta maldinoša informācija par veikalu tīklā “top!” nopērkamajiem arbūziem

14.09.2020.

Aizvadītajā nedēļā sociālajā tīklā Facebook kāda privātpersona publicēja maldinošu ierakstu par veikalā “top!” iegādātu arbūzu, kam veicis testu ar paša iegādātu iekārtu, kas uzrādīja maldinošu testa rezultātu par paaugstinātu nitrātu daudzumu. Veikalu tīkls “top!” ir veicis papildus laboratorisku pārbaudi arbūziem, kas nopērkami tā veikalos, un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts „BIOR” oficiālā laboratorijas testā ir secinājis, ka nitrātu daudzums arbūzos ir zem noteiktā limita (mazāks par 15 mg/kg). Veikalos “top!” nopērkamie arbūzi ir kvalitatīvi un atbilstoši Eiropas Savienības kvalitātes normām.

Lasīt vairāk

Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!” 10.09.2020

Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!”

10.09.2020.

Apmeklētājiem ceturtdien, 10. septembrī, durvis vēra jaunuzceltais vietējais veikals “top!” Siguldā, Rīgas ielā 2, kopumā nodrošinot 53 darba vietu iedzīvotājiem no Siguldas un tās apkārtnes. Projekta īstenotājs ir vietējais Latvijas uzņēmums un lielākais veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Firma Madara’89”, kas investējis turpat 2 miljonus eiro tirdzniecības un palīgtelpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā.

Lasīt vairāk

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” palielinājis apgrozījumu pirmajā pusgadā par 11% 03.08.2020

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” palielinājis apgrozījumu pirmajā pusgadā par 11%

03.08.2020.

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” 2020. gada pirmo pusgadu noslēdz ar apgrozījuma pieaugumu, tam sasniedzot turpat 150 miljonus eiro, kas ir par 11% vairāk nekā 2019. gada pirmajā pusē.

Lasīt vairāk

Unikālais - vietējais “Nīcas siers” pieejams Kurzemes veikalos 31.07.2020

Unikālais - vietējais “Nīcas siers” pieejams Kurzemes veikalos

31.07.2020.

Kopš šī gada jūlija veikalos "top!" Liepājā, Nīcā, Pāvilostā, Grobiņā un Vaiņodē pieejams unikālais vietējā ražotāja “Nīcas siers” sieri, kas tiek gatavoti no nepasterizēta rīta slaukuma govs piena, kuru sāk apstrādāt, kamēr tas vēl ir silts. Ikkatrs siera ritulis ir siera meistaru roku darbs un veidots ar lielu atbildību pret siera kvalitāti.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.