Ādažos atver pirmo veikalu “top!” Gaujas ielā 20

Ādažos atver pirmo veikalu “top!” Gaujas ielā 20

Ceturtdien, 8. jūlijā, ievērojot visus drošības nosacījumus, durvis vēra jauns pārtikas veikals “top!” Ādažos, Gaujas ielā 20, kopumā nodrošinot 17 darba vietas 500 m2 tirdzniecības zālē. Kopējās investīcijas būvniecībā un veikala aprīkojumā ir turpat 2’000’000 eiro. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” dalībnieks AS “LPB” ar 100% Latvijas kapitālu.

 

“Ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības normas un rūpējoties par vispārējo veselību, veikala atvēršanas laikā netika rīkota īpaša svinīgā veikala atklāšana. Esam gandarīti par paveikto, jo rekonstruējot un labiekārtojot ēku 1630 m2 platībā, pircējiem nodrošināsim iespēju iepirkties mūsdienīgā veikalā, kas aprīkots ar ergonomisku  tirdzniecības aprīkojumu un energoefektīvu apgaismojumu, pircēju ērtībai esam uzstādījuši trīs pašapkalpošanās kases. Jaunatklātais veikals nodrošinās mūsdienīgu un ērtu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem, veicinot to labsajūtu darba vidē. Šajā veikalā vēlamies izcelt vairākas preču kategorijas, kas būs pieejamas tieši šajā veikalā papildus citai vietējo produkcijai. Savām vajadzībām atbilstošu sortimentu atradīs kā vegāni, tā īpaši veselīgās pārtikas cienītāji. Vietējā Ādažu “top!” būs atrodama arī produkcija no “Dabas stacija” un “Oscar fish”, kā arī uz vietas spiesta apelsīnu sula un turpat ceptas smalkmaizītes. Ieklausoties vietējos pircējos sortimentu papildināsim atbilstoši pieprasījumam,” stāsta AS LPB valdes priekšsēdētāja Elīna Ļaudama.

“Veikalu tīkls “top!” kā vietējo veikalu tīkls var lepoties ar tā plašo pārklājumu. “top!” ir Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais iemīļotais veikals un ticam, ka arī Ādažu iedzīvotāji novērtēs jaunatvērto vietējo veikalu. Šogad šis ir jau trešais atvērtais jaunais veikals, un šogad plānojam atvērt vēl vairākus veikalus dažādās Latvijas pilsētās. Turpinām renovēt esošos veikalus, strādājam pie dažādiem tehnoloģiskiem jauninājumiem pircēju ērtībām un attīstām arī iepirkšanos attālināti e-veikalā,” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas dibināts 1992.gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, zīmīgi pieminēt, ka tieši AS “LPB” 2000.gada jūnijā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 40 veikalus “top!” un “mini top!” visā Latvijā – Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kazdangā, Liepājā, Medzē, Nīcā, Pāvilostā, Priekulē, Rīgā, Saldū, Vaiņodē, Valdlaučos, Vērgalē un Ādažos, kā arī nodrošina 633 darba vietas.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 201 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

www.toppartika.lv

facebook.com/topveikali

instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.