AS ‘‘LPB’’ vadības stafete tiek nodota jaunās paaudzes rokās

AS ‘‘LPB’’ vadības stafete tiek nodota jaunās paaudzes rokās

Vienā no lielākajiem Liepājas uzņēmumiem akciju sabiedrībā ‘‘LPB’’ ir notikusi rotācija valdes sastāvā. Par AS ‘‘LPB’’ valdes priekšsēdētāju, ar 2019.gada 17.jūniju, iecelta Elīna Ļaudama,  līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Inta Daga, kas amatā bija no 2002.gada, nodod savu stafeti jaunās paaudzes rokās, turpinot darbu valdē kā valdes locekle un vadot uzņēmuma finanšu nodaļu.

Jaunā valdes priekšsēdētāja Elīna Ļaudama uzņēmumā strādā kopš 2002. gada, kad viņas atbildībā un pārraudzībā bija nekustamo īpašumu attīstība, kopš 2017. gada nogales aktīvi piedalās uzņēmuma tirdzniecības nozares stratēģiskā attīstībā.

Pārējie valdes locekļi Pāvels Romanovskis un Guntis Ēvalds turpina darboties bez izmaiņām.

AS ‘‘LPB’’ ir veiksmīgi strādājošs un labi pārvaldīts uzņēmums teju 30 gadus. AS ‘‘LPB’’ no uzņēmuma ar dažiem veikaliem Liepājas pilsētā un rajonā, kas pārmantoti no patērētāju biedrības, ir izaudzis par vairāku veikalu tīkla uzņēmumu, kas darbojas dažādās nozarēs: veicot tirdzniecību mazumtirdzniecības veikalos, apsaimniekojot piederošos un iegādājoties jaunus nekustamos īpašumus, kā arī ražojot maizes un konditoreja izstrādājumus.  

AS ‘‘LPB’’ ir viens no veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas 2000. gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. AS “LPB” dibināta 1992. gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā atvērusi 43 veikalus, no tiem 13 “top!”, 27 “mini top!” un 3 “LABAIS” dažādās Latvijas pilsētās.
AS ‘‘LPB’’ pieder vairāk nekā 80 nekustamie īpašumi un  tirdzniecības centri, lielākie no tiem: Liepājā TC ‘‘Baata’’ un TC ‘‘XL SALA’’, kā arī maizes un konditorejas izstrādājumus ražotne - maiznīca ‘‘Priekule’’.

Informāciju sagatavoja un papildus jautājumiem:
AS “LPB”
Daiga Feldmane
Administratīvās daļas vadītāja
daiga.feldmane@aslpb.lv
Tālr. nr. +371 63423211

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.