Atvērts jauns veikals “top!” Skrundā

Atvērts jauns veikals “top!” Skrundā

Trešdien, 1.augustā, atvērts lielākais pārtikas veikals Skrundā 660 m2 platībā, kopumā veikalā strādās 13 darbinieki, tostarp arī divi konditori.

Veikalā Skrundā, Raiņa ielā 6, pircējiem būs iespēja iegādāties plašu produktu sortimentu, vietējo ražotāju labumus ar ko lepojamies, piedāvājot labāko no vietējo audzētāju audzētā un ražotāju ražotā. Gādīgās konditores būs sarūpējušas gardus uz vietas gatavotus konditorejas izstrādājumus – pašu cepta maizīte, smalkmaizītes un kliņģeri. Klientu ērtībām pie ēkas izbūvēta arī autostāvvieta.

“top!” nāk no Kurzemes reģiona, kur arī ir visvairāk veikalu, kopumā jau 83. Pateicoties Skrundas iedzīvotāju lojalitātei, tika nolemts aizvērt esošo veikalu “top!” un ieguldot vērienīgas investīcijas izbūvēt jaunu, plašāku un ērtāku veikalu. Tika izbūvēta arī ceptuve, lai vietējie iedzīvotāji varētu baudīt uz vietas pagatavotus konditorejas izstrādājumus, kas katrā Latvijas pilsētā tiek novērtēts ar svaigumu, garšas baudījumu un īpašām receptēm. Vietējie “top!” konditori piedāvās veikalos vietējās garšas un smaržas baudījumu, kas radīti ar mīlestību. Kopumā būvniecības darbi norisinājās divus gadus un šodien nododam jauno veikalu pircēju vērtēšanai” saka “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Priedīte.

Jaunatvērtais veikals pieder SIA “Gabriēla”, kas dibināts 2004.gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Gabriēla” atvērusi 45 veikalus, no tiem  24 “top!” un 21 “mini top!” dažādās Latvijas pilsētās – Alsunga, Anuži, Apšuciems, Bērzciems, Druva, Dundaga, Dursupe, Engure, Ēdole, Ģipka, Jaunpagasts, Kandava, Kolka, Kuldīga, Laidze, Lapmežciems, Melnsils, Mērsrags, Milzkalne, Pastende, Pūņas, Ragaciems, Renda, Roja, Rude, Sabile, Skrunda, Spāre, Stende, Talsi, Valdemārpils, Vandzene, Vārme, Zvirgzdi.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 123 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv
www.toppartika.lv

Jaunais veikals "top!" Skrundā

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.