Bērnudārza audzinātāja, daudzbērnu mamma laimējusi automašīnu vietējā “top!” loterijā

Bērnudārza audzinātāja, daudzbērnu mamma laimējusi automašīnu vietējā “top!” loterijā

02.12.2021.

Vietējā ”top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Nissan Juke. Uzvarētāja ir Inga Pērkone no Madonas novada, kuras reģistrētais izlozes čeks nesa iespaidīgo laimestu. Laimīgais pirkums tika veikts Lubānas veikalā “top!” Ozolu ielā 11. Papildu automašīnai vēl ir izlozētas 100 dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Pilnais uzvarētāju saraksts atrodams www.toploterija.lv

“Laimestu nemaz negaidīju! Šoks mijās ar prieka asarām,” tā laimīgo mirkli atceras bērnudārza audzinātāja Inga. “Bija parasta darba diena bērnudārzā. Atskanēja telefona zvans no “top!” pārstāves ar lūgumu precizēt čeku. Tas, protams, stāvēja mājās, tāpēc tā arī neko daudz nedomādama turpināju strādāt. Vakarā sazvanoties man pavēstīja lielos jaunumus. Ai.. Jāsaka godīgi – neticējās! Mazais puika nesaprata, kāpēc mamma raud. Jaunākā meita pārsteigta, bet vecākajai meitai pārsteigums vēl ir priekšā. Tā teikt, kad būs, tad parādīsim!”

Atsaucība loterijā šogad bija vēl lielāka kā pērn. Visaktīvākie dalībnieki bija no Valmieras, Smiltenes, Cēsīm Limbažiem, Liepājas, Ogres un Tukuma. Kā atklāj automašīnas ieguvēja Inga, tad parasti čekus viņa pat nekrājot un dažkārt nepievēršot uzmanību tiem, taču šoreiz viss izvērtās citādi: “Apmeklējām topiņu Lubānā, lai nopirktu pārtiku, un kasiere tā starpcitu ieminējās, ka čeku varot pieteikt loterijai. Jāatzīstas, ka par automašīnu sapņoju jau kādu laiku un pat klusībā to  biju ievēlējusies, redzot kādu krītošo zvaigzni. Nodomāju gan, ka man jau tā nevar paveikties, taču, ja nepamēģinās, tad nelaimēs. Ir vērts piedalīties un ir jātic! Sapņi piepildās!”

“Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir maģisks, un tajā nav burvīgāka sajūta par dāvināšanas prieku. Tie ir emocionāli piepildīti brīži. Priecājamies šodien paziņot, ka mums ir izdevies ikgadējā veikala “top!” loterijā iepriecināt 101 pircēju. Tas arī vairo kolektīva prieku, veikalu tīklam svinot savu 21 pastāvēšanas gadu. Šo gadu laikā no padsmit veikaliem dažās Latvijas pilsētās esam izauguši līdz spēcīgam reģionālam veikalu tīklam ar 202 veikaliem. Ar šo svētku loteriju vēlējāmies pateikt mūsu pircējiem paldies par vietējo uzņēmēju un ražotāju atbalstīšanu. Vietējais atbalsta vietējo!” pauž Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” Mārketinga direktore un valdes locekle.

No 2021. gada 16. septembra līdz 2021. gada 25. novembrim ikvienam bija iespēja laimēt kādu no 100 dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā, kā arī galveno balvu Nissan Juke. Lai piedalītos loterijā, bija jāveic savi ikdienas pirkumi veikalā “top!” vismaz 10 eiro vērtībā, jāreģistrē savs pirkuma čeks www.toploterija.lv un tas jāsaglabā, lai uzvaras gadījumā to var uzrādīt. Loterijas atļaujas numurs 6983.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kuri pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Rūpējoties par Latvijas ekonomiku, kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu vietējiem iedzīvotājiem, atbalstām vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.