Cēsīs atvērts jauns veikals “top!” ar 100% vietējo kapitālu

Cēsīs atvērts jauns veikals “top!” ar 100% vietējo kapitālu

Jau otro gadu pēc kārtas, gada Patriotiskākajā laikā, vietējais uzņēmums SIA “Firma Madara 89” durvis ver jaunuzbūvētajam, 679m2 lielajam veikalam “top!” Cēsu pilsētas centrā, nodrošinot 25 darba vietas Cēsu iedzīvotājiem.

“Ar lepnumu šodien durvis veram piektajam un šobrīd lielākajam vietējam veikalam “top!” Cēsu sirdī – Raunas ielā 13a. Ēkā agrāk bija kinoteātris “Vidzemnieks”, kas pēdējos gadus stāvēja tukša, līdz to iegādājāmies 2016.gadā un pēc ilgstošas saskaņošanas un daudzām pārvarētām grūtībām, labiekārtojot teritoriju un izbūvējot jaunas autostāvvietas, beidzot nododam veikalu pircēju vērtēšanai, kur piedāvājam plašu preču sortimentu, uz vietas, ar Mīlestību ceptu konditoreju, kā arī plašu vietējo zemnieku svaigo produkciju”, stāsta SIA “Firma Madara 89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs.

Veikalā pircējiem būs pieejams plašs svaigās produkcijas klāsts, Latvijā audzēta gaļa, kas tiks izcirsta uz vietas veikalā, svaigas zivis akvārijā atbilstoši sezonai, vietējo piensaimnieku produkcija no Lazdonas piensaimnieks, PKS Straupe, Smiltenes piens, dārzeņi no vietējām zemnieku saimniecībām Svitku dārzi, LPKS Dārzeņu grozs, kā arī produkciju no ZS Kunturi, Ķelmēni u.c. ražotājiem. Kā ierasts pircējiem piedāvāsim arī uz vietas gatavoto konditorejas produkciju un Smiltenē ražoto kulināriju.

Šajā valstij tik nozīmīgajā laikā, jo īpaši lepojamies ar to, ka tieši Cēsīs – Latvijas karoga dzimtenē, turpinot tradīciju, līdz 18.novembrim, visiem veikala apmeklētājiem dāvināsim Latvijas karoga krāsas lentītes.

Līdz ar jaunā veikala atvēršanu, tiks slēgts veikals “mini top!” Raunas ielā 15, kur jau nākošajā gadā tiks atvērts ēdināšanas uzņēmums “Pasēdnīca”.

SIA “Firma Madara 89” viens no Latvijas lielākajiem pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem ar 100% vietējo kapitālu, kas savas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, kā arī ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmēja 25. dzimšanas dienu. Uzņēmumam pieder 89 vietējie veikali “top!” – 38 “mini top!” un 51 “top!” – visā Latvijā, kā arī 11 “Labais”, 6 “Skapis” un 3 “Pasēdnīca” kopumā nodrošinot vairāk nekā 1400 darbavietas.

SIA “Firma Madara 89” atzīta par lielāko nodokļu maksātāju Vidzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā un šonedēļ saņēmusi apbalvojumu nominācijā “Lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novada pašvaldības budžetā 2017.gadā”.

Nostiprinot veikala tīkla “top!” lielākā Latvijas uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla pozīciju, kopumā šogad atvērti 6 veikali dažādās Latvijas pilsētās.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 271 pārtikas veikali, no tiem 150 “top!” un 121 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte,
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.