Cesvainē paplašināts veikals “top!”; palielināts arī darbinieku skaits

Cesvainē paplašināts veikals “top!”; palielināts arī darbinieku skaits

Ceturtdien, 30.novembrī, pēc ēkas rekonstrukcijas uz lielākām telpām 265 m2 platībā pārcēlies vietējais veikals “top!”, kas iepriekš atradās netālu esošajā Rīgas ielā. Līdz ar pārmaiņām darbinieku skaits palielināts līdz 15, kolektīvam pievienojušies arī konditori un kulināri. Savukārt iepriekšējā ēkā 100 m2 platībā ierīkota ceptuve.

“Lai arī esam vienīgais “top!” zīmola veikals Cesvainē, strādājam pie tā, lai mūsu vietējiem iedzīvotājiem būtu plašākas produktu izvēles iespējas, kā arī ērtāka un patīkamāka iepirkšanās. Kā rezultātā no veikala “mini top!” esam kļuvuši par “top!”. Lai ieceri realizētu, gada sākumā iegādājāmies ēku Augusta Saulieša ielā. Esam atjaunojuši ēkas fasādi, veikuši tirdzniecības zāles paplašināšanu un kosmētisko remontu, tāpat arī inženierkomunikāciju uzlabojumus un tirdzniecības iekārtu modernizāciju,” par paveikto stāsta Guntars Skutelis, SIA “Pārtikas veikalu grupa” izpilddirektors, piebilstot, ka šobrīd notiek pārrunas arī ar citiem potenciālajiem ēku īpašniekiem veikalu tīkla paplašināšanai citur Latvijā.

Jaunatvērtais veikals Cesvainē atrodas Augusta Saulieša ielā 2. Savukārt uzņēmumam piederošajā ēkā Rīgas ielā 2, kurā iepriekš atradās veikals “mini top!”, veikti darbi ceptuves ierīkošanai 100 m2 platībā. Pircējiem turpmāk būs iespēja iegādāties arī svaigus un gardus vietēji gatavotos konditorejas un kulinārijas izstrādājumus.
SIA “Pārtikas veikalu grupa” ir vietējā veikalu tīkla “top!” partneris, kas savu darbību uzsāka 2011.gadā. Uzņēmumam pieder septiņi vietējie veikali “top!” – viens “mini top!” un seši “top!” –Cesvainē, Ilūkstē, Krāslavā, Maltā, Lubānā, Zilupē un Preiļos, kopumā nodrošinot 115 darbavietas.

Savukārt, nostiprinot veikala tīkla “top!” lielākā Latvijas uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla pozīciju, kopumā dažādās Latvijas pilsētās šogad atvērti 42 veikali, kas kopskaitā nu jau ir 270.
Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls

Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 270 pārtikas veikali, no tiem 148 “top!” un 122 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte,
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv  
www.toppartika.lv

Papildu informācija:
Ieva Balode,
“Nords Porter Novelli” vecākā projektu vadītāja
tālr.: 26158480
e-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv 

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.