Četros gados uzdāvinātas vairāk kā miljons karoga lentīšu

Četros gados uzdāvinātas vairāk kā miljons karoga lentīšu

Kopš 2014. gada vietējais veikalu tīkls “top!” aktīvi iesaistās Latvijas valsts svētku svinēšanā un Patriotisma veicināšanā, četru gadu laikā saviem pircējiem uzdāvinot vairāk kā miljonu sarkanbaltsarkano karoga lentīšu. Arī šogad turpināsim tradīciju, kuras ietvaros Patriotu mēnesī jau no 1. novembra visos veikalos “top!” mūsu apmeklētājiem dāvināsim karoga krāsu lentītes aicinot tās piespraust pie apģērba.

Novembra sākums iezīmē gada patriotiskāko laiku, tāpēc arī šogad vietējais veikalu tīkls “top!” turpinās tradīciju un dāvinās veikala apmeklētājiem sarkanbaltsarkanās lentītes. “Šis gads ir jau piektais pēc kārtas, kad turpinām tradīciju dāvāt sarkanbaltsarkanās karoga lentītes mūsu veikalos, iedzīvotāji to novērtē un māca arī jaunākajai paaudzei par valsts vēsturi un tradīcijas, tāpēc esam īpaši priecīgi redzēt svētku noskaņojumu Latvijas pilsētās. Var teikt, ka iepriekšējo četru gadu laikā esam sarūpējuši svētku sajūtu vairāk kā miljons reižu – tik daudz lentīšu tika izdalītas veikalos “top!” visā Latvijā. Latvijas simto dzimšanas dienu svinot, šogad saviem pircējiem un darbiniekiem dāvinām arī iekšējo radio staciju “Vietējais top! radio”, kur 18.novembrī skanēs tikai latviešu mūzika” aicinot iedzīvotājus vairot svētku noskaņu, stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte. 

Kā jau iepriekš informēts, lentīšu nēsāšanas tradīciju publiski aizsākusi Latvijas Neatkarīgā televīzija (LNT) 2007. gadā, pieminot 1919. gada 11.novembri, kad tika izcīnīta izšķiroša uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt pēc vienošanās ar LNT vadību šo zīmi kā Lāčplēša dienas simbolu 2008. gadā sāka izmantot Aizsardzības ministrija (AM) un Nacionālie bruņotie spēki.

Ir fantastiski dzīvot laikmetā, kad mūsu valsts un mēs sagaidām Latvijas simtgadi, tāda iespēja ir dota tikai mums – tie, kas veidoja mūsu valsti, vairs nav starp mums, tie, kas sagaidīs Latvijas divsimtgadi, iespējams, vēl nav dzimuši. Tomēr mūs visus vieno mīlestība un cieņa savai ģimenei, līdzcilvēkiem, savai zemei un novadiem, idejām, mērķiem arī nākamajiem simts gadiem. Lai kādi laikmeti un notikumi skartu mūs, mēs tāpat turam dzīvas tās vērtības un simbolus, kas padara bagātus un lepnus gan mūs, gan mūsu valsti. Mēs esam savas valsts patrioti ne tikai svētkos, kad pieminam tos izcilos, kas veidoja Latviju, bet arī ikdienā, kad veidojam Latviju, kurā būs dzīvot mūsu bērniem un mazbērniem.

Šajā īpašajā laikā svinēsim un priecāsimies par to, kas ir mūsu un par to, kas vēl būs!

Tavs vietējais veikals “top!”.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 271 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 122 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv  

Papildu informācija:
Līga Līce
“top!” komunikācijas projektu vadītāja
e-pasts: pr@toppartika.lv  

www.toppartika.lv

facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.