COSMOPOLITAN Lojalitātes kampaņa

COSMOPOLITAN Lojalitātes kampaņa

Modes, augstas kvalitātes un ir piedāvājams gan vīriešiem, gan sievietēm - jaunā COSMOPOLITAN kolekcija. Ir uzskaitīti tikai daži vārdi, kas lieliski raksturo zīmola radītos produktus.

Zīmols, kas prezentē jauno kolekciju, ir labi pazīstamais COSMOPOLITAN - starptautisks žurnāls sievietēm, kas tiek izdots jau vairāk par gadsimtu. Ne tikai kaut kas sakāms vai rādāms, bet arī iespēja iegūt savu COSMOPOLITAN produktu kolekciju!

Kolekcijā atradīsiet skaistumkopšanas, higiēnas preces un ērtus un stilīgus aksesuārus.

Mēs jums apliecinām, ka ikviens atradīs sev tīkamu produktu!

Krāj uzlīmes un ietaupi naudu!

 

Akcijas noteikumi:

 

 1. Iepērkoties top! veikalos par summu 5 € vienā iepirkšanās reizē, pircējs saņem vienu uzlīmi (10 € = 2 uzlīmes, 15 € = 3 uzlīmes utt.) no 26.11.2020. līdz 31.03.2021.
 2. Uzlīmes ir jālīmē tām paredzētajā uzlīmju katalogā, kuru var saņemt visos top! veikalos.
 3. Uzlīmes tiek izsniegtas no 26.11.2020. līdz 31.03.2021. kopā ar čeku tikai pirkuma veikšanas brīdī. Par vēlāk uzrādītiem kases čekiem uzlīmes netiek izsniegtas. Uzlīmju skaits ir atkarīgs no kopējās čekā norādītās summas.
 4. Akcijas preces var iegādāties par norādītajām cenām periodā no 26.11.2020. līdz 31.03.2021. (vai kamēr attiecīgā prece ir veikalos) sakrājot uzlīmju katalogā nepieciešamo uzlīmju skaitu un iesniedzot to top! veikala kasierim.
 5. Uzlīmes nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu.
 6. Uzlīmes jālīmē tikai oriģinālajā akcijas uzlīmju katalogā. Citur ielīmētas uzlīmes netiks pieņemtas un ir nederīgas.
 7. Uzlīmes netiek izsniegtas, ja tiek iegādāta “top!” dāvanu karte, savukārt, pērkot preces ar dāvanu karti, uzlīmes tiks izsniegtas.
 8. Akcijas preces ir iespējams iegādāties arī top! interneta veikalā.
 9. Ar vienu akcijas bukletu iespējams iegādāties vairākas akcijas preces ar atlaidi, ja bukletā savākts pietiekams skaits akcijas uzlīmju.
 10. Akcijas precēm papildus atlaides netiek piemērotas.
 11. Akcijas preču skaits ir ierobežots. Akcija ir spēkā, kamēr attiecīgā prece ir veikalos. Lūdzam savlaicīgi iegādāties akcijas preces, jo akcijas noslēguma periodā tās var būt pieejamas ierobežotā daudzumā un kāda no precēm var nebūt pieejama.
 12. Uz akcijas noteikumiem tiek pārdotas preces, kas attiecīgajā brīdi ir konkrētajā veikalā.
 13. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, ja vien iegādātajai precei nav defekta.
 14. Preču izskats un veids, kas atainots akciju avīzē vai citos akcijas reklāmas materiālos, var atšķirties no preču izskata un veida realitātē.
 15. SIA „Iepirkumu grupa”, kas pārvalda top! veikalu tīklu, patur tiesības veikt izmaiņas akcijas noteikumos, pārtraukt vai pagarināt akciju jebkurā laikā, pirms tam sniedzot informāciju par izmaiņām interneta mājas lapā www.toppartika.lv un tirdzniecības vietās.
 16. SIA „Iepirkumu grupa” nenes un nenesīs nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas radušies vai varētu rasties akcijas dalībniekiem, un saistīti ar dalību akcijā, t.sk., akcijas preču iegāde akcijas laikā.
 17. Akcijas dalībnieks apstiprina savu bezierunu piekrišanu visiem akcijas noteikumiem un apņemas vadīties pēc tiem un ievērot tos.
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.