Daugavpilī atvērts jauns veikals “top!” Arodu ielā 21

Daugavpilī atvērts jauns veikals “top!” Arodu ielā 21

31.03.2022.

Daugavpilī durvis vēris jauns pārtikas veikals “top!” Arodu ielā 21 atjaunotajās bijušā tirgus “Madara” telpās. Pirmajā stāvā ar kopējo platību 2300 m2, atrodas pārtikas veikals “top!” 560 m2, aptieka, zoo preču veikals un citi nomnieki. Jaunais veikals “top!” piedāvās vietējo ražotāju produkciju, kā arī uz vietas ražotus kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, gardus salātus, gaļas un zivs izstrādājumus un Latvijā audzētu svaigo gaļu. Kopējās investīcijas projektā ir aptuveni 2’000’000 eiro, un veikals “top!” radījis 50 jaunas darba vietas.

“Ar prieku izziņojam, ka Daugavpilī ir par vienu vietējo veikalu “top!” vairāk! Aicinām iepazīt pārvērtības kādas piedzīvojis bijušais tirgus “Madara” – no šaurām, tumšām telpām tas pārdzimis tirdzniecības centrā ar gaišām, modernām, energoefektīvām platībām ar ērtu piebraukšanu, bezmaksas auto stāvvietu un centralizēto kulinārijas, konditorejas un gaļas sadales cehu. Tas ražos produkciju ne tikai Daugavpils, bet arī citiem veikaliem “top!” Latgales reģionā. Šeit atrodas arī centrālā noliktava un Latgales e-veikala bāze,” stāsta SIA “Pārtikas veikalu grupa” valdes loceklis Guntars Skutelis.

“Veikali “top!” pircējiem ir vietējās produkcijas unikāls avots – katrā reģiona veikalā var atrast ko īpašu un raksturīgu tieši konkrētajai vietai. Arī Daugavpils “top!” nav izņēmums – veikalā var iegādāties plašā sortimentā uz vietas ražotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, tai skaitā, svaigi cepta maize, kūkas, kūciņas, pīrāgi, smalkmaizītes un tortes. Vietējais cehs lutinās pircējus ar gardiem salātiem, gaļas un zivs izstrādājumiem, kā arī būs iespējams iegādāties Latvijā audzētu un uz vietas sadalītu gaļu. Tāpat esam parūpējušies par sortimenta plašumu ikviena gaumei ar akcentu uz vietējiem ražotājiem,” atklāj veikalu tīkla “top!” valdes locekle Ilze Priedīte.

Atjaunotajā ēkā ir no jauna izbūvēta ventilācijas sistēma ar gaisa dzesēšanas un sildīšanas funkciju, kura nodrošina svaiga un tīra gaisa pieplūdi telpās. Protams, energoefektīvs apgaismojums, ēkas apkures sistēma ir sasaistīta ar ventilācijas sistēmu, kā arī tiek nodrošināta siltā gaisa rekuperācija no ražošanas iekārtām, rezultātā veidojot efektīvāku resursu izmantošanu. Energoefektīvas ir arī veikala aukstuma vitrīnas, un to aukstuma nesējs ir videi nekaitīgs. Veikta visas ēkas ārsienu siltināšana, nodrošina energoresursu efektīvāku izmantošanu gan ziemā, gan vasarā. Ir sakārtota apkārtējā teritorija: bruģēts stāvlaukums, izveidota jauna fasāde un ievilktas jaunas komunikācijas līnijas. 2024. gadā plānots atklāt šīs ēkas 2. stāva telpas ar kopēju platību 2000m2, kā arī Daugavpilī atvērt vēl vienu jaunu veikalu “top!”.

Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Pārtikas veikalu grupa” ar 100% Latvijas kapitālu, kas dibināts 2011. gadā. Tajā tiek nodarbināti 160 darbinieki kopumā 10 veikalos un 6 ražošanas cehos – no tiem septiņi “top!”, divi “mini top!” un viens specializētais veikals. “Pārtikas veikalu grupa” veikali atrodas Cesvainē, Lubānā, Varakļānos, Viļānos, Preiļos, Zilupē, Madonā, Maltā, Krāslavā un Ilūkstē. Uzņēmums 2020. gadā ir saņēmis apbalvojumu un sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2020", kas apliecinājums uzņēmuma augstajm kredītspējas novērtējumam jeb nozīmīgam ieguldījumam stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai 3,5% no Latvijas uzņēmumiem.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

www.toppartika.lv

facebook.com/topveikali

instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.