Daugavpilī top veikals “top!”, piedāvājot jaunas darba vietas

Daugavpilī top veikals “top!”, piedāvājot jaunas darba vietas

01.12.2021.

Daugavpilī 2022. gada marta beigās durvis vērs jauns pārtikas veikals “top!” Arodu ielā 21, kur agrāk atradās tirgus “Madara”. Kopumā tiks nodrošinātas 50 jaunas darba vietas, un šobrīd ir izsludinātas vairākas vakances darbam jaunajā tirdzniecības centrā. Pirmajā stāvā ar kopējo platību 2300 m2 būs pārtikas veikals “top!”, aptieka, zoo preču veikals un citi nomnieki, kā arī centralizētais ražošanas cehs un noliktavas. Kopējās investīcijas projektā ir aptuveni 2000000 eiro. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” dalībnieks SIA “Pārtikas veikalu grupa” ar 100% Latvijas kapitālu.

“Ar prieku varam pieteikt, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Daugavpilī būs par vienu vietējo veikalu “top!” vairāk. Bijušais tirgus “Madara” pārtaps līdz nepazīšanai – no šaurām, tumšām telpām tas pārdzims tirdzniecības centrā ar gaišām, modernām, energoefektīvām platībām ar ērtu piebraukšanu, bezmaksas auto stāvvietu un centralizēto kulinārijas, konditorejas un gaļas sadales cehu. Tas ražos produkciju ne tikai Daugavpils, bet arī pārējiem “top!” veikaliem Latgales reģionā. Šeit atradīsies arī mūsu centrālā noliktava un Latgales e-veikala bāze,” atklāj SIA “Pārtikas veikalu grupa” valdes loceklis Guntars Skutelis.

“Kopumā jaunajā “top!” veikalā, ražošanas cehos un noliktavā tiks nodarbināti aptuveni 50 darbinieki. Lūkoties pēc jauniem kolēģiem mēs sākam jau tagad, taču daudzas vakances vēl tikai tiks izsludinātās pēc jaunā gada. Ar izsludinātajām vakancēm var iepazīties mūsu mājaslapā pvg.lv un arī populārākajos vakanču portālos: cv.lv, cvmarket.lv, ss.lv”, uzsver Guntars Skutelis.

“Ēkā ir no jauna izbūvēta ventilācijas sistēma ar gaisa dzesēšanas un sildīšanas funkciju, kura nodrošinās svaiga un tīra gaisa pieplūdi telpās. Protams, energoefektīvs apgaismojums, ēkas apkures sistēma ir sasaistīta ar ventilācijas sistēmu, kā arī tiek nodrošināta siltā gaisa rekuperācija no ražošanas iekārtām, rezultātā veidojot efektīvāku resursu izmantošanu. Energoefektīvas būs arī veikala aukstuma vitrīnas, un to aukstuma nesējs būs videi nekaitīgs. Veikta visas ēkas ārsienu siltināšana, nodrošina energoresursu efektīvāku izmantošanu gan ziemā, gan vasarā. Ir sakārtota apkārtējā teritorija: bruģēts stāvlaukums, izveidota jauna fasāde un ievilktas jaunas komunikācijas līnijas. 2024. gadā plānots atklāt šīs ēkas 2. stāva telpas ar kopēju platību 2000m2. Papildu topošajam veikalam Arodu ielā 21, strādājam pie tā, lai 2024. gadā Daugavpilī būvētu vēl vienu jaunu veikalu “top!”,” atklāj Guntars Skutelis.

Jaunajā tirdzniecības centrā Arodu ielā 21, Daugavpilī tiek piedāvātas telpas nomai. Kā arī uzņēmums aicina uz sadarbību zemnieku saimniecības, kas var nodrošināt jauno ražošanas cehu ar vietējām izejvielām un svaigu cūkgaļu. Lūgums sadarbības piedāvājumus sūtīt uz e-pasta adresi: kristine@pvg.lv

“Veikali “top!” ir vietējo produkcijas šūpulis – katrā reģiona veikalā var atrast ko īpašu un raksturīgu tieši konkrētajai vietai. Arī topošajā Daugavpils “top!” veikalā būs iespējams iegādāties plašā sortimentā uz vietas ražotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus. Šajā veikalā pircējiem būs pieejami ne tikai plašs pārtikas un rūpniecības preču klāsts, bet arī uz vietas cepta maize, kūkas, kūciņas, pīrāgi, smalkmaizītes un tortes. Vietējais cehs lutinās pircējus ar gardiem salātiem, gaļas un zivs izstrādājumiem, kā arī būs iespējams iegādāties Latvijā audzētu un uz vietas sadalītu gaļu,” stāsta veikalu tīkla “top!” valdes locekle Ilze Priedīte.

Uzņēmums “Pārtikas veikalu grupa” dibināts 2011. gadā. Tajā tiek nodarbināti 160 darbinieki kopumā 10 veikalos un 6 ražošanas cehos – no tiem septiņi “top!”, divi “mini top!” un viens specializētais veikals. “Pārtikas veikalu grupa” veikali atrodas Cesvainē, Lubānā, Varakļānos, Viļānos, Preiļos, Zilupē, Madonā, Maltā, Krāslavā un Ilūkstē. Uzņēmums 2020. gadā ir saņēmis apbalvojumu un sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2020", kas apliecinājums uzņēmuma augstajm kredītspējas novērtējumam jeb nozīmīgam ieguldījumam stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai 3,5% no Latvijas uzņēmumiem.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 201 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.