Ieguldot 140 000 eiro, Tukumā pēc renovācijas atvērts veikals “top!”

Ieguldot 140 000 eiro, Tukumā pēc renovācijas atvērts veikals “top!”

Trešdien, 3.aprīlī, viens no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem SIA “Dekšņi” durvis vēra renovētajam veikalam Lauku ielā 3, Tukumā 430 m2 platībā, kura izveidē investēts 140 000 eiro. Kopumā veikalā tiks nodrošinātas 18 darba vietas. Pircējiem kā ierasts tiks piedāvāts plašs “Vietējā top! gatavots” kulinārijas produkcijas klāsts.

“Šis ir viens no pirmajiem SIA “Dekšņi” veikaliem un pēc veiksmīgi nostrādātiem gadiem uzsākām vērienīgu pirmās kārtas renovāciju, kas ilga mēnesi, kuras laikā tika veikts telpu remonts, nomainīti kases galdi, preču plaukti un vitrīnas, modernizēts apgaismojums un citi pircēju ērtībām veikti uzlabojumi. Veikala pircēji atzinīgi novērtē mūsu gadīgo pavāru gatavotos kulinārijas izstrādājumus: dažāda veida salātus, cepamgaļu, ruletes, galertus, iecienītos plācenīšus un citas gatavās maltītes. Renovācijas otrajā kārtā, kas tiks īstenota pēc diviem mēnešiem, tiks atklāts konditorejas cehs, kas dos iespēju piedāvāt dažāda veida konditorejas izstrādājumus. Kā vietējais uzņēmums turpinām sadarbību ar reģionālajiem ražotājiem pircējiem piedāvājot šim reģionam raksturīgu produkciju” stāsta SIA “Dekšņi” tirdzniecības direktors Māris Kalniņš.

Renovētais veikals pieder vienam no vietējā veikalu tīkla “top!” Partneriem SIA “Dekšņi”, kas dibināts Tukumā, 1994.gadā kā ģimenes uzņēmums ar vienu veikalu un diviem darbiniekiem. Arī šobrīd uzņēmums ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Attīstības gaitā uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem. 2018.gada apgrozījums sasniedzis vairāk nekā 13 miljonus eiro, kas ir par 8% vairāk kā iepriekšējā periodā. Uzņēmums nodrošina vairāk nekā 200 darba vietas. Savā pastāvēšanas laikā atvēris sešus “top!” un vienu “mini top!” veikalu, divus drēbju veikalus, kafejnīcu aplis, bāzes veikalu un vairumtirdzniecības bāzi.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 151 “top!” un 121 “mini top!”, kuri pieder 18 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.