Ieguldot vairāk nekā vienu miljonu eiro, Ozolniekos atvērts jauns veikals “top!”

Ieguldot vairāk nekā vienu miljonu eiro, Ozolniekos atvērts jauns veikals “top!”

Šorīt, 26.jūlijā apmeklētājiem durvis vēra jaunuzceltais veikals “top!” Ozolniekos, Skolas ielā 1b kopumā nodrošinot 21 darba vietu. Veikala būvniecība tika uzsākta 2018.gada nogalē. Projekta īstenotājs ir viens no lielākajiem veikalu tīkla “top!” partneriem SIA Mārksmens, kas investējis 1,7 miljoni eiro 680m2 tirdzniecības telpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā.

 

“Vēlamies pateikties Ozolnieku pašvaldībai par saņemto novērtējumu, lai vietējo iedzīvotāju dzīvi Ozolnieku centrā padarītu ērtāku, nodrošinot jauna pārtikas veikala un pirmās nepieciešamības preču mazumtirdzniecības veikalu. Kopējā būvobjekta platība ir 1000 m2, no tiem 680 m2 aizņem veikalu tīkla “top!” tirdzniecības zāle. Pārējā ēkā esam parūpējušies gan par ziedu veikalu, gan vietējo kafejnīcu, labiekārtotas telpas darbiniekiem, kā arī no 1.augusta tiks atvērta Latvijas Pasta nodaļa.” stāsta SIA “Mārksmens” īpašnieks Māris Broks.

Projekta autors ir SIA “3D birojs”. Ēkas tēls radīts, domājot par vides arhitektonisko kvalitāti un iekļaušanos esošajā ainavā. Izmantoti ainavai raksturīgi un saskanīgi apdares materiāli, fasādes apšuvumi vizuāli veidojot koka tekstūru. Brauktuvēs, stāvlaukumu un gājēju zonās izvietots betona bruģa segums, kā arī kopsadarbībā ar Ozolnieku pašvaldību tapa apzaļumots skvērs, kas priecēs vietējos iedzīvotājus.

Iedzīvotājiem papildus ir nodrošināts bankomāts, bezmaksas brīvi pieejamas tualetes, paplašināts stāvlaukums vismaz simts automašīnām bez laika ierobežojuma, autostāvvietas personām ar īpašām vajadzībām veikala galvenās ieejas tuvumā un velosipēdu novietnes,” apstiprina Māris Broks.

“Ozolnieku iedzīvotāju vērtējumam šorīt nododam mūsu jaunāko veikalu “top!”. Kā ierasts, arī Ozolnieku veikalā pircējiem būs pieejams plašs svaigās produkcijas klāsts, Latvijā audzēta gaļa, vietējo piensaimnieku produkcija, dārzeņi no vietējām zemnieku saimniecībām. Saviem pircējiem piedāvāsim arī uz vietas gatavoto kulinārijas un konditorejas produkciju, kā arī citiem iecienītākajiem produktiem, kam vienmēr būs arī īpašie piedāvājumi. Produktu klāsta izvēlē uzsvaru liekot uz reģionālu un sezonālu  piedāvājumu,” stāsta SIA “Mārksmens” īpašniece Dace Broka.

“Veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā, plašajā pārklājumā, “top!” ir visu Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais veikals. Līdz šim lepojāmies ar 14 tīkla veikaliem, Ozolnieku novadam blakus esošajā Jelgavas novadā - Ozolniekos šis ir mūsu pirmais veikals. Strādāsim, lai kļūtu par Ozolnieku iedzīvotāju vietējo veikalu,” stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

SIA “Mārksmens” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 14 partneriem. Kopumā SIA “Mārksmens” atvēris jau 28 veikalus “top!” – četrus “mini top!” un 24 “top!” dažādās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma līdzīpašniece Dace Broka iekļuvusi arī Latvijas ietekmīgāko biznesa sieviešu topā pateicoties aktīvai līdzdarbībai biznesa attīstībā. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 400 darbiniekus.

 

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 203 pārtikas veikali, no tiem 118 “top!” un 85 “mini top!”, kuri pieder 14 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv

www.toppartika.lv

facebook.com/topveikali

draugiem.lv/top

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.