Iepērcies vietējā

Iepērcies vietējā

Iepērcies vietējā "top!" un gatavo mājās!

Sakrājot akcijas uzlīmes līdz 21. jūnijam iegādājies pārbaudītas kvalitātes Ambition katlu vai pannu ar atlaidi līdz 65% līdz 2017. gada 5.jūlijam.

“Ambition” radītie GEO produkti ir radīti prasīgiem klientiem. Tie izgatavoti no lietā alumīnija, kas nodrošina trauka sākotnējās formas saglabāšanos ilgtermiņā. Trauks nedeformējas temperatūras ietekmē, un tā pamatne neizliecas. Tie labi vada siltumu, padarot gatavošanu ekonomiskāku. Iekšpuse ir pārklāta ar akmens imitācijas masas pārklājumu, kam piemīt izcila noturība un izturība pret skrāpējumiem. No ārpuses trauki ir antracīta melnā krāsā, kas izceļ to eleganto izskatu. Katli ir aprīkoti ar lietiem rokturiem, kurus var  lietot cepeškrāsnī, temperatūrā līdz 200°C (izņemot “Soft Touch” rokturus). Pannu rokturi un vāki ir nosegti ar īpašu „Soft Touch” (pieskārienam mīkstu) materiālu, kas atgādina koku un nodrošina ciešu satveršanu.


Akcijas noteikumi:

  1. Iepērkoties jebkurā "top!" vai "mini top!" veikalā no 30.03.2017. līdz 21.06.2017., par katriem iztērētajiem 5€ saņemsiet 1 (vienu) "top!" lojalitātes akcijas uzlīmi.
  2. Sakrājot 10 uzlīmes un kasē iesniedzot akcijas bukletu ar ielīmētām akcijas uzlīmēm, iegādājieties Ambition katlu vai pannu par īpašo cenu līdz 2017. gada 5.jūlijam. Preču daudzums ir ierobežots, tāpēc aicinām savlaicīgi iegādāties Ambition produktus, jo kampaņas noslēguma periodā tie būs pieejami ierobežotā daudzumā un kāda no precēm var nebūt nopērkama.
  3. Akcijas laikā akcijas preces varat iegādāties arī bez akcijas uzlīmēm par standarta pārdošanas cenu.
  4. Bukletus ar sakrātajām uzlīmēm drīkst izmantot tikai vienu reizi.
  5. Iegādājoties "top!" dāvanu kartes, uzlīmes netiek izsniegtas. Uzlīmes tiek izsniegtas, norēķinoties par pirkumu ar "top!" dāvanu karti.
  6. Uzlīmju krāšanas kartītes netiek atjaunotas un mainītas pret skaidru naudu.
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.