Ikgadējā sieviešu dienas rallijā 2020 uzvar vietējā veikalu tīkla “top!” komanda

Ikgadējā sieviešu dienas rallijā 2020 uzvar vietējā veikalu tīkla “top!” komanda

Aizvadītajās brīvdienās par godu Sieviešu dienai, iepazīstot Zemgales skaistākās vietas, 366 komandu konkurencē viena no trīs veikalu tīkla “top!” komandām triumfē ikgadējā sieviešu dienas rallijā iegūstot godpilno pirmo vietu. Visas komandas atzīst, ka šī ir bijusi lieliska diena, kā arī lielisks veids kā izraujoties no ikdienas rutīnas iepazīt kolēģus ārpus darba dažādās situācijās.

“Lēmumu piedalīties šī gada sieviešu dienas rallijā pieņēmām salīdzinoši vēlu, tikai 28.februārī, bet uzreiz sapratām, ka ar steigu jāsāk gatavoties. Jāsadalās komandās, jādomā par vienotu tēlu, jāaplīmē automašīnas un jāpārrunā iespējamā dienas gaita, jo iepriekšējo gadu pieredzes īsti nevienai no dalībniecēm nebija. Ņemot vērā, ka veikali “top!” galvenokārt atrodas ārpus Rīgas, izpētot spēles teritoriju, kas tika publicēta “Roadgames” aplikācijā, nolēmām, ka dosimies uz Dobeli un tiksimies pie veikala “top!”, kur sākoties spēlei pulksten 10:00 katra no trīs “top!” komandām sāka savu ceļu. Šī bija aizraujoša diena, kur nebija svarīgs ieņemamais amats, šī bija diena, kuru pavadījām baudot kopā būšanu, iepazīstot jaunas vietas Latvijā, kopā vienojoties par taktiku, lai sasniegtu mērķi. Dienas beigās, gaidot rezultātus pārspriedām, ka esam izdarījušas maksimumu un tiešām, to parādīja arī rezultāts!”, stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un komandas “top! meitenes #2” dalībniece Ilze Priedīte

“Šī gada Sieviešu dienas ralliju vēlamies izcelt ar lielisku organizāciju, neveidojot liekus sastrēgumus un dodot komandām iespēju aizvadīt dienu tieši tā, kā komanda vēlas, iepazīstot Zemgales pilsētas un pildot dažādus uzdevumus, ļāvāmies piedzīvojumam neatkarīgi no statusa un amata” atzīst top! sieviešu komanda.

Paldies organizatoriem, komandām, atbalstītājiem un, protams, veikalu tīklam “top!”

Bildes iespējams apskatīt šeit: https://failiem.lv/u/vmvq9y5r 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.