Jauna veikala “top!” būvniecībā Ozolnieku centrā plānots investēt vairāk nekā miljonu eiro

Jauna veikala “top!” būvniecībā Ozolnieku centrā plānots investēt vairāk nekā miljonu eiro

Trešdien, 17.janvārī, oficiāli tika noslēgts līgums par nekustamā īpašuma “Krogzemji” apbūves tiesībām starp Ozolnieku novada domi un veikalu tīkla “top!” partneri SIA “Mārksmens”. Jauna veikala “top!” būvniecībā plānots investēt vairāk nekā vienu miljonu eiro.

“Esam gandarīti un priecīgi par saņemto novērtējumu no pašvaldības, lai iedzīvotāju dzīvi Ozolnieku centrā padarītu ērtāku, nodrošinot jauna pārtikas veikala un pirmās nepieciešamības preču mazumtirdzniecības veikala būvniecību. Šobrīd nākamie soļi ir projekta detalizēta izstrāde, attiecīgi pēc saskaņošanas tiks uzsākta būvniecība. Objekta nodošana plānota 2019.gada pavasarī. Kopējā būvobjekta platība iecerēta aptuveni 1000 m2, no kuras 650 m2 aizņems veikalu tīkla “top!” tirdzniecības zāle. Pārējā ēkā parūpēsimies, lai iedzīvotājiem būtu pieejami ikdienā nepieciešamākie pakalpojumi, tāpēc esam atvērti sadarbības iespējām,” pēc līguma parakstīšanas stāsta SIA “Mārksmens” īpašnieks Māris Broks.

Izstrādātā projekta skiču autors ir SIA “3D birojs”. Ēkas tēls radīts, domājot par vides arhitektonisko kvalitāti un iekļaušanos esošajā ainavā. Projektā paredzēts izmantot ainavai raksturīgus un saskanīgus apdares materiālus, fasādes apšuvumā vizuāli veidojot koka tekstūru. Brauktuvēs, stāvlaukumu un gājēju zonās plānots betona bruģa segums.

Izsludinātās izsoles mērķis bija nodrošināt Ozolnieku novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma maksimāli lietderīgu izmantošanu. “Jau šobrīd varam apsolīt, ka iedzīvotājiem papildus būs tādas ērtības kā bankomāts, bezmaksas brīvi pieejamas tualetes, paplašināts stāvlaukums vismaz simts automašīnām bez laika ierobežojuma, autostāvvietas personām ar īpašām vajadzībām veikala galvenās ieejas tuvumā un velosipēdu novietnes,” apstiprina M.Broks.

Šī un nākamā gada plānos M.Broks norāda, ka SIA “Mārksmens” uzņēmuma attīstībā kopumā plāno investēt 4,5 miljonus. Patlaban vēl divos objektos norisinās projektēšanas darbi, savukārt šogad tiks atvērts veikals “top!” Jelgavā un Rīgā.

SIA “Mārksmens” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 20 partneriem, kas šogad atzīmē jau 17.pastāvēšanas gadu. Kopumā SIA “Mārksmens” atvērusi 24 vietējos veikalus “top!” – sešus “mini top!” un 18 “top!” – Aucē, Baldonē, Bauskā, Bēnē, Codē, Dobelē, Elejā, Gardenē, Iecavā, Irlavā, Jaunbērzē, Jaunpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Līvbērzē, Mežciemā, Nākotnē, Staļģenē, Šķibē, Uzvarā un Zaļeniekos. 2017.gadu uzņēmums noslēdzis ar 21,4 milj. apgrozījumu, kas pret pērno gadu ir pieaugums par 9%.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 271 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 122 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte,
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv
www.toppartika.lv

Papildu informācija:
Ieva Balode,
“Nords Porter Novelli” vecākā projektu vadītāja
tālr.: 26158480
e-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.