Veikalu tīklam “top!” pievienojas divdesmitais partneris un atver “top!” veikalu Jūrmalā

Veikalu tīklam “top!” pievienojas divdesmitais partneris un atver “top!” veikalu Jūrmalā

Aprīlī vietējam veikalu tīklam “top!” pievienojies divdesmitais sadarbības partneris SIA “LM Jūrmala” un ceturtdien, 27.aprīlī, Jūrmalā, Strēlnieku prospektā 1, oficiāli atvēris “top!” veikalu. Veikalā kopumā strādā 26 darbinieki, bet tirdzniecības zāles platība ir 490 m2. Pirms atvēršanas veikta gan tirdzniecības zāles paplašināšana, gan tirdzniecības iekārtu atjaunināšana.

“Katrs attīstības solis rada gandarījumu un it īpaši pievienošanās lielākajam pašmāju tirgotāju tīklam! Lēmuma pieņemšana bija ilgstošāks un sarežģītāks nekā pats pievienošanas process. Daudz tika rēķināts, salīdzināts un analizēts. Šobrīd strādājam, lai veikals būtu vēl ērtāks un pieejamāks ar atbilstošu preču klāstu un pieejamām cenām,” pievienošanos veikalu tīklam “top!” komentē SIA “LM Jūrmala” valdes loceklis Indulis Zeps.

Pēdējos mēnešos pirms veikala “top!” atvēršanas paplašināta tirdzniecības zāle, veiktas izmaiņas preču izvietojumos, atjauninātas tirdzniecības iekārtas un aukstumiekārtas, kā arī uzlabots apgaismojums. Komentējot nākotnes plānus, Zeps atklāj, ka tiks turpināta veikala iekārtu atjaunošana un darbinieku apmācīšana.

Tāpat īpaša vērība tiks pievērsta pašražotās produkcijas attīstīšanai, izmantojot tikai kvalitatīvas izejvielas. Uzņēmumam SIA “LM Jūrmala” ir divas ceptuves – viena maizes un smalkmaizīšu nodaļā un otra ražošanas cehā, kur top pašu pavāru gatavoti salāti, kā arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumi, kuru sortimentu tuvākajā laikā plānots paplašināt.

SIA “LM Jūrmala” pārtikas veikals Jūrmalā atrodas kopš 1997.gada, kad arī dibināts uzņēmums. Šo gadu laikā veikals attīstīts un vairākkārt rekonstruēts, nodrošinot vizuāli pievilcīgu un pieejamu tirdzniecības centru. Pērn uzņēmums apgrozījums bija 2,5 miljoni eiro.

Kopumā šis jau ir piektais “top!” veikals Jūrmalā. No tiem divi pieder SIA “Mārksmens” un divi SIA “Palmas-S”. Jau ziņots, ka veikalu tīkls “top!” pērn palielinājis pārtikas mazumtirdzniecības apgrozījumu tīkla veikalos līdz 243 miljoniem eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2015.gadā. Pērn visā Latvijā atvērti 12 jauni veikali.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 257 pārtikas veikali, no tiem 137 “top!” un 120 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.