Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” palielinājis apgrozījumu pirmajā pusgadā par 11%

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” palielinājis apgrozījumu pirmajā pusgadā par 11%

03.08.2020.

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” 2020. gada pirmo pusgadu noslēdz ar apgrozījuma pieaugumu, tam sasniedzot turpat 150 miljonus eiro, kas ir par 11% vairāk nekā 2019. gada pirmajā pusē.

“Gadu iesākām kā plānots ar daudz plāniem par nākotnes attīstību, jāatzīst, ka COVID-19 ieviesa savas korekcijas un lika uz projektiem, kā arī procesiem skatīties no cita skatu punkta. Skaidrs, ka esam kļuvuši efektīvāki, drošāki un apzināmies mūsu lomu vietējo cilvēku dzīvēs vēl vairāk. Jaunās pārmaiņas bija ne tikai neziņas piepildītas, bet arī pozitīvas apgrozījuma rādītājos. Pircēji novērtēja mūsu drošības pasākumus un preču pieejamību, kas rezultējies pozitīvajos apgrozījuma rādītājos, pateicoties kam esam stiprinājuši mūsu stabilo pozīciju starp trīs Latvijas veiksmīgākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Esam gandarīti, ka veikals “top!” ir bijis daudzu cilvēku uzticamā izvēle un pateicoties tam turpināsim ieguldīt savus resursus veikalu uzlabošanā un atjaunošanā, kā arī drošības prasību ievērošanā, jo tas veicina mūsu iedzīvotāju lojalitāti veikaliem “top!”” uzsver Jānis Dubults, veikalu tīkla “top!” valdes priekšsēdētājs un finanšu direktors.

“Neskatoties uz saspringto pirmo pusgadu,  esam renovējuši piecus veikalus Lubānā, Apē, Dagdā, Jelgavā un Liepājā, esam atvēruši jaunu veikalu “top!” Varakļānos, tāpat turpinām būvniecību pie jaunā veikala Siguldā un vēl vairākiem jauniem projektiem, kas paplašinās “top!” tīklu un stiprinās vietējo Latvijas uzņēmējdarbību. Šis laiks mums pavēris arī jaunas biznesa iespējas, kā tīkls esam kļuvuši vienotāki un stiprāki, pircējiem piedāvājam paplašinātu sortimentu un jo īpaši esam stiprinājuši sadarbību ar vietējiem ražotājiem un zemnieku saimniecībām. Paldies par pašaizliedzīgo darbu mūsu top! darbiniekiem un paldies pircējiem, kas veido vietējās uzņēmējdarbības veiksmes stāstu!”, stāsta Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” valdes locekle un mārketinga direktore.

Par vietējo veikalu tīklu “top!”
Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 199 pārtikas veikali – no tiem 118 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” valdes locekle un mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.