Lielākais veikalu tīkla “top!” partneris, uzņēmums “Firma Madara 89” atvēra simto veikalu

Lielākais veikalu tīkla “top!” partneris, uzņēmums “Firma Madara 89” atvēra simto veikalu

Piektdien, 28. aprīlī, Ilūkstē, Pilskalnes ielā 2a, lielākais veikalu tīkla “top!” partneris, uzņēmums “Firma Madara 89” atvēra simto veikalu. Veikala tirdzniecības zāles platība ir 330m2. Šobrīd veikalā plānots nodrošināt darba vietas 16 darbiniekiem.

“Jaunatvērtais veikals pieder veikalu tīkla “top!” sadarbības partnerim SIA “Firma Madara 89”, kurš šogad ir jau 25. uzņēmuma atvērtais veikals no kopumā 30 šajā gadā atvērtajiem,” stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

Ilūkstes novadā šobrīd atrodas četri “top!” veikali un jaunatvērtajā veikalā darbojas arī ceptuve, nodrošinot svaigus konditorejas un kulinārijas izstrādājumus un vietējais miesnieks, kurš nodrošina veikala pircējiem svaigu gaļu un uz svētkiem pēc īpašas receptūras gatavotu šašliku.

Jau ziņots, ka veikalu tīkls “top!” pērn palielinājis pārtikas mazumtirdzniecības apgrozījumu tīkla veikalos līdz 243 miljoniem eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2015.gadā. Pērn visā Latvijā atvērti 12 jauni veikali.

SIA “Firma Madara 89” ir veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē jau 24. pastāvēšanas gadu. Uzņēmums dibināts Smiltenē 1993.gadā un 2000.gadā bija viens no trim uzņēmumiem, kas kopā nolēma apvienot kopējus spēkus un uzsākt vietējā veikalu tīkla “top!” paplašināšanu visā Latvijā ar mērķi vietējiem iedzīvotājiem nodrošināt augstu apmierinātību un dažādu preču pieejamību vienuviet.

Kopumā uzņēmums šobrīd nodrošina vairāk nekā 1300 darbavietas, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Firma Madara 89” atvērusi 36 “mini top!”, 48 “top!”, 10 “Labais” un sešus “Skapis”.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 259 pārtikas veikali, no tiem 138 “top!” un 121 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.