Piedalies aptaujā par Ozolnieku veikalu “top!” un iegūsti iespēju laimēt dāvanu grozu!

Piedalies aptaujā par Ozolnieku veikalu “top!” un iegūsti iespēju laimēt dāvanu grozu!

Šī gada Jūlija beigās durvis vērām jaunuzceltajam veikalam “top!” Ozolniekos, Skolas ielā 1b. Vēršamies pie Jums ar aicinājumu piedalīties aptaujā par Jūsu iepirkšanās pieredzi un vēlamajiem uzlabojumiem.

Aptaujas mērķis ir izprast Jūsu apmierinātību un vajadzības, kā arī Jūsu atbildes palīdzēs pilnveidot veikalu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Lūdzam veltīt Jūsu laiku, lai atbildētu uz sagatavotajiem jautājumiem un iespējams tieši Jūs laimēsiet dāvanu grozu no vietējā Ozolnieku veikala top!.

Saite uz aptauju: https://ej.uz/topozolnieki

Atgādinām, ka kopumā nodrošinām 21 darba vietu. Veikala būvniecību uzsākām 2018.gada nogalē. Projekta īstenotājs ir viens no lielākajiem veikalu tīkla “top!” partneriem SIA Mārksmens, kas investējis 1,7 miljoni eiro 680m2 tirdzniecības telpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā.

Kopējā būvobjekta platība ir 1000 m2, no tiem 680 m2 aizņem veikalu tīkla “top!” tirdzniecības zāle. Pārējā ēkā esam parūpējušies gan par ziedu veikalu, gan vietējo kafejnīcu, labiekārtotas telpas darbiniekiem, kā no 1.augusta tika atvērta Latvijas Pasta nodaļa.
Iedzīvotājiem papildus ir nodrošināts bankomāts, bezmaksas brīvi pieejamas tualetes, paplašināts stāvlaukums vismaz simts automašīnām bez laika ierobežojuma, autostāvvietas personām ar īpašām vajadzībām veikala galvenās ieejas tuvumā un velosipēdu novietnes.

SIA “Mārksmens” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 14 partneriem. Kopumā SIA “Mārksmens” atvēris jau 28 veikalus “top!” – četrus “mini top!” un 24 “top!” dažādās Latvijas pilsētās. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 400 darbiniekus.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.