Paklausot vīramātes pamudinājumam, rīdziniece “top!” loterijā laimējusi automašīnu

Paklausot vīramātes pamudinājumam, rīdziniece “top!” loterijā laimējusi automašīnu

Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir Santa Seile no Rīgas, kuras reģistrētais izlozes čeks nesa iespaidīgo laimestu. Laimīgais pirkums veikts Gulbenes veikalā “top!” Nākotnes ielā 6. Tāpat izlozētas arī 60 dāvanu kartes 50 eiro vērtībā un trīs 500 eiro naudas balvas. Pilnais uzvarētāju saraksts skatāms www.toploterija.lv.

Automašīnas ieguvēja Santa atklāj, ka Gulbenē iepirkusies, viesojoties pie vīramātes, un loterijai reģistrējusi tikai vienu čeku. “Tā nevar būt realitāte!” – tā pārsteidzošo telefona zvanu atceras veikala vadītāja no Rīgas. “Parasti loterijās nepiedalos, jo neticu, ka varu vinnēt, bet šoreiz piedalījos cieņā pret vīramāti, kas vienmēr vēlējusies ko laimēt,” stāsta uzvarētāja. Vīramāte, kurai jau 81 gads, bieži dalījusies ar saviem čekiem, bet Santa tos mēdza izmest, tomēr šoreiz, baudot pēcpusdienas kafiju, loterijas anketu aizpildījusi. Santa uzsver, ka bez vīramātes pamudinājuma pie laimesta nebūtu tikts un auto tagad būšot koplietošanā, lai arī turpmāk izvadātu cienījamā vecuma radinieci visur, kur nepieciešams.

Laimīgā uzvarētāja par auto ir ļoti priecīga, jo ikdienā daudz pārvietojas, tāpēc jaunais transportlīdzeklis lieti noderēs. Sākotnējās emocijas bijušas milzīgs pārsteigums, Santa vairākkārt pārprasīja, vai tik viņu neizjoko. “Pirmais izbrauciens ar jauno auto noteikti būs maršrutā Rīga–Gulbene,” pārliecināta Santa. Interesējoties par pašu pirkumu, noskaidrojās, ka šoreiz laimīgajā iepirkumu grozā bijušas garšīgās “top!” smalkmaizītes, vistas šķiņķīši, maize un citi produkti.

Dalībnieku loterijā šogad bija vēl vairāk nekā pērn, reģistrētie čeki – nepilni 95 tūkstoši. Visaktīvākie pircēji bijuši Smiltenē, Rīgā, Valmierā, Cēsīs un Limbažos. Kā katru gadu, aktīvākas izrādījušās sievietes, kopumā aktīvākie loterijas dalībnieki bijuši  vecuma grupā no 30 līdz 54 gadiem. 

“Novembris ir patriotisku noskaņu laiks, kad gan ģimenē, gan ārpus tās biežāk domājam par to, ko mums katram nozīmē Latvija, brīvība, pašu spēks un lepnums. Tādēļ mēs kā vietējie esam vēl jo vairāk gandarīti iepriecināt savus klientus gan ar loterijas laimestiem svētkos, gan nemainīgi kvalitatīvu vietējo produkciju ikdienā, kā arī īpaši izdevīgo šārudens jaunumu – fiksēto TOP CENU. Priecājamies paziņot, ka mums ikgadējā veikala “top!” loterijā izdevies apbalvot 64 pircējus. Esot kopā ar vietējiem, gadu gaitā no padsmit veikaliem dažās Latvijas pilsētās esam izauguši līdz spēcīgam reģionālam tīklam ar 205 veikaliem visā Latvijā. Tuvojoties Ziemassvētkiem aicinām iedzīvotājus turpināt ticēt veiksmei un vēlamies pateikt paldies mūsu pircējiem par vietējo uzņēmēju un ražotāju atbalstīšanu. Vietējais atbalsta vietējo!” pauž Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle.

No 2022. gada 25. augusta līdz 2022. gada 16. novembrim ikvienam bija iespēja laimēt kādu no 60 dāvanu kartēm 50 eiro vērtībā, trim 500 eiro naudas balvām, kā arī galveno balvu automašīnu Volkswagen Taigo, kopējais Balvu fonds loterijā bija 25 500 eiro. Lai piedalītos loterijā, bija jāveic savi ikdienas pirkumi veikalā “top!” vismaz 10 eiro vērtībā, jāreģistrē pirkuma čeks www.toploterija.lv un tas jāsaglabā, lai uzvaras gadījumā to var uzrādīt. Loterijas atļaujas numurs 7366.

Par veikalu tīklu “top!”

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 205 pārtikas veikali. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

В современной Украине мгновенный кредит пользуется широкой популярностью среди заемщиков, которые предпочитают деньги до зарплаты.

В любое время дня ночи получить кредит онлайн позволяют украинские МФО. Они выдают займы на карту и наличными даже с плохой историей.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.