Piedāvājam darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē!

Piedāvājam darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē!

Vasaras brīvlaiks ir 90 dienas – tas ir daudz vai maz? Šo laiku var izmantot gan sevis pilnveidošanai, gan vasaras baudīšanai. Veikalu tīkls top! piedāvā darbu vasaras brīvlaikā Smiltenē!

Ja esi vecumā no 16 gadiem, vēlies iegūt pieredzi un nopelnīt - nāc strādāt pie mums noliktavas strādnieka pozīcijā. Galvenie darba pienākumi būs noliktavā – preču pārvietošana, šķirošana, komplektēšana.
Varēsi izvēlēties - strādāt vienu, divus vai visus trīs mēnešus.

Piedāvājam 35 stundu nedēļas slodzi un atalgojumu no EUR 480.00 pirms nodokļu nomaksas.
Darba vieta būs vairumtirdzniecības noliktavā Mazā Jaunā iela 12, Smiltenē.
CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar norādi – noliktavas strādnieks Smiltenē.

Sīkāka informācija pa telefonu 27884535

Papildus informācija:

  • Algas nodokļa grāmatiņa. No 2014. gada 1. jūnija algas nodokļa grāmatiņa ir pieejama tikai elektroniski, skolēni, kas nolēmuši sākt darba gaitas, var saņemt algas nodokļa grāmatiņu. To var izdarīt klātienē, vēršoties VID ar iesniegumu algas nodokļa grāmatiņas reģistrēšanai, vai elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu.
  • Noformē maksājumu karti. Lai darba devējam būtu ērtāk pārskaitīt nopelnīto algu, būtu svarīgi, lai bērnam ir sava norēķinu karte.
  • Nodokļu atvieglojumi vecākiem. Vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par bērnu, kurš ir vecumā līdz 19 gadiem un mācās vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iestādē, ja viņš strādā vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam). Līdz ar ko par skolēna darbu tikai vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam), vecākam nav algas nodokļa grāmatiņā jāsvītro ieraksts par bērnu kā apgādājamo un atrašanās vecāka apgādībā netiek pārtraukta automātiski.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.