Rīgā atvērts jauns veikals “top!” ar 100% vietējo kapitālu

Rīgā atvērts jauns veikals “top!” ar 100% vietējo kapitālu

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, apmeklētājiem no šodienas pieejams jauns veikals “top!” Rīgā, Zalves ielā 46a. SIA “Mārksmens” veikala būvniecībā ieguldītie līdzekļi vairāk nekā miljona eiro vērtībā nodrošinās modernu un patīkamu iepirkšanās pieredzi Šampētera apkaimes iedzīvotājiem.

“Pateicoties iedzīvotāju interesei un vēlmei par jaunu veikalu, 2016. gadā iegādājāmies īpašumu, kur agrāk bija vietējais tirdziņš apkārtnes iedzīvotājiem, vēlāk metālapstrādes darbnīcas, bet šodien, gada patriotiskākajā laikā, te durvis veram jaunuzbūvētajam veikalam Šampēterī. Veicot vietējās apkārtnes izpēti, nonācām pie secinājuma, ka piemērotākais būs mājīgs, vidēja izmēra veikals 420m2 platībā. Sadarbībā ar Diānas Zalānes projektu biroju tika veidots projekts, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. Būvniecībā izmantojām mūsdienīgus, modernus materiālus – esam gandarīti ar gala rezultātu, ko šodien nododam apmeklētāju vērtēšanai,” atzīst SIA “Mārksmens” līdzīpašnieks Māris Broks.

“Šis ir mūsu uzņēmuma pirmais veikals Rīgā, tāpēc daudz pētījām vietējo iedzīvotāju paradumus, veicām aptaujas, jo mums ir svarīgi pielāgot sortimentu mūsu pircēju vēlmēm tā, lai sev nepieciešamo varētu atrast savā piemājas vietējā veikalā. Esam izstrādājuši optimāli preču sortimentu dažādās preču kategorijās. Šampētera iedzīvotājiem piedāvāsim arī pašu gatavotos konditorejas un kulinārijas produktus ar ko lepojamies, kā arī vietējo ražotāju produkciju,” stāsta SIA “Mārksmens” līdzīpašniece Dace Broka.

SIA “Mārksmens” ir viens no veikalu tīkla “top!” partneriem ar 100% vietējo kapitālu, kas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies. Uzņēmumam pieder 26 vietējie veikali “top!”: 6 “mini top!” un 20 “top!”, kas pieejami 22 Latvijas pilsētās: Aucē, Baldonē, Bauskā, Bēnē, Codē, Dobelē, Elejā, Gardenē, Iecavā, Irlavā, Jaunbērzē, Jaunpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Līvbērzē, Mežciemā, Nākotnē, Šķibē, Staļģenē, Uzvarā, Zaļeniekos un tagad arī Rīgā.
Nostiprinot veikala tīkla “top!” tirgus pozīcijas, kā lielākajam Latvijas uzņēmējiem piederošajam veikalu tīklam, kopumā šogad atvērti 7 jauni veikali dažādās Latvijas pilsētās.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 271 pārtikas veikali, no tiem 151 “top!” un 120 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.