Rīgā atvērts jauns veikals top! Purvciemā

Rīgā atvērts jauns veikals top! Purvciemā

30.06.2022.

Rīgā 30. jūnijā Ilūkstes ielā 44A durvis vēris jauns veikals top!, kurš apmeklētājiem ir ērti iekārtots Purvciema daudzdzīvokļu māju pagalmā. Veikala 338 m2 tirdzniecības telpas ir svaigi renovētas un pielāgotas veikalu tīkla top! standartiem. Jaunais Ilūkstes ielas top! piedāvās plašu preču sortimentu, tai skaitā, Latvijas vietējo ražotāju produkciju, kā arī top! gatavotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus. Kopējās projekta investīcijas sasniedz 700’000 eiro.

“Jūniju raženi noslēdzam ar jaunu vietējo veikalu top! Rīgā, kas Purvciema rajonā apkārt dzīvojošajiem būs ērti pieejams, saīsinot laiku ceļā uz veikalu, jo jaunais top! būs vien dažu soļu attālumā no mājām. Šis ir jau trešais šomēnes no jauna atvērtais veikals top! pēc Salaspils un Tīreļiem un septītais veikals top! Rīgā. Ēka iepriekš bija “Rīgas Siltums” īpašumā, taču tīkla partneris AS “LPB” to ir renovējis veikala vajadzībām. Veikala ciemiņus iepriecināsim ar konditorejas un kulinārijas izstrādājumiem, vietējo svaigas gaļas produkciju, Latvijā ražotiem saldumiem, piena produktiem, dzērieniem, miltu un graudu izstrādājumiem, augļiem un dārzeņiem, kā arī citiem ikdienas labumiem par labām cenām. Īpaši jāizceļ veselīgā uztura kategorija, kas iepriecinās tos, kuri ikdienā īpaši seko līdzi savam uzturam,” laipni aicina veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

Līdz ar jauno veikalu top! iekārtota arī pieguļošā teritorija, padarot to sakoptāku un estētiskāku. Nobruģēta autostāvvieta pie veikala, iestādīti jauni dekoratīvie augi, kā arī sakopta teritorija ap veikala ēku. Ēkas aprīkojums ir izvēlēts domājot par energoefektīvu ilgtspēju kā ārā, tā arī iekštelpās ar modernu tehniku un LED apgaismojumu.

Jaunais top! Purvciems ir ceturtais šogad atvērtais jaunais veikals. Marta beigās top! durvis vēra Daugavpilī, jūnija sākumā – Salaspilī, vēlāk Tīreļos un tagad arī Rīgā. Paralēli tam notiek arī rekonstrukcijas darbi jau esošajos veikalos, lai uzlabotu un modernizētu apmeklētāju iepirkšanās pieredzi. Tīkla partneris AS “LPB” šogad renovē vairākus veikalus, t.sk., lielākais renovācijas un paplašināšanas darbs noslēdzās Pāvilostā un nupat kā uzsākta jauna veikala būvniecība Grobiņā, Dienvidkurzemes novadā.

Par projekta īstenotāju AS “LPB”

AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla top! radītājiem, kas dibināts 1992. gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Zīmīgi pieminēt, ka tieši AS “LPB” 2000. gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu top!. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 38 veikalus top! un mini top! dažādās Latvijas pilsētās, kā arī nodrošina vairāk nekā 600 darba vietas.

Par veikalu tīklu top!

Veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 205 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.