Rīgā atvērts jauns vietējais veikals “mini top!”

Rīgā atvērts jauns vietējais veikals “mini top!”

08.04.2021.

Ceturtdien, 8.aprīlī, ievērojot visus drošības nosacījumus, durvis vēra jauns pārtikas veikals “mini top!” Rīgā, Brīvības ielā 90, kopumā nodrošinot 7 darba vietas 175m2 tirdzniecības zālē. Kopējās projekta investīcijas turpat 150 000 eur. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris AS LPB, ar 100% Latvijas kapitālu.

“Brīvības ielas 90 nams tika celts  laikā no 1937.gada augusta līdz 1939.gadam kā īres un veikalu nams, tā laika jaunuzceltā nama pirmajā stāvā atradās “Vidzemes tirgus restorāns”, Jāņa Meldera konditoreja, “Pilsētas aptieka”, Jāņa Gabliņa kungu un dāmu frizētava, Vidzemes tirgus inspekcija un aptuveni 15 veikali.  Šodien durvis vēra Latvijas uzņēmuma AS LPB, vietējais Rīgas “mini top!” veikals, kas piedāvā mūsdienīgu veikala iekārtojumu un optimālu preču sortimentu ikdienas pirkumiem. Piedāvājam pircējiem karstos dzērienus līdzi ņemšanai, svaigu, uz vietas spiestu apelsīnu sulu un smalkmaizītes. Tāpat esam ieviesuši arī divas pašapkalpošanās kases ērtiem, drošiem un ātriem norēķiniem. Sortimentā īpašu vērību pievēršam vietējo ražotāju produkcijai un jo īpaši vēlamies uzsvērt Priekules maizes produkciju, kas pieejama plašā sortimentā. ”, stāsta veikalu tīkla top! mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā, plašajā pārklājumā, “top!” ir visu Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais iemīļotais veikals un ticam, ka arī Rīgas iedzīvotāji novērtēs jauno veikalu. Šogad šis ir jau otrais atvērtais jaunais veikals, šogad plānojam atvērt vērt vairākus veikalus dažādās Latvijas pilsētās, tāpat veicam vairāku veikalu rekonstrukcijas un attīstām attālināto iepirkšanos e-veikalos”, turpina I. Priedīte.

AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas dibināts 1992.gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, zīmīgi pieminēt, ka tieši AS “LPB” 2000.gada jūnijā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 40 veikalus “top!” un “mini top!” visā Latvijā – Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Liepājā, Medzē, Nīcā, Nīgrandē, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē, Valdlaučos, Vērgalē un tagad arī Rīgā.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.