Rīgā, Ropažu ielā 9 atvērts jauns vietējais veikals top! Teika

Rīgā, Ropažu ielā 9 atvērts jauns vietējais veikals top! Teika

05.07.2024.

Attīstot vietējo uzņēmējdarbību, piektdien, 5.jūlijā, durvis vēris jauns vietējais veikals top! Teika - Rīgā, Ropažu ielā 9. Jaunais veikals Teikas iedzīvotājiem 221m2 tirdzniecības platībā nodrošinās īpaši pielāgotu sortimentu un nodarbinās vismaz 6 darbiniekus. Projekta investīcijas sasniedz vairāk nekā 200 000 eur.

“Jūlijs iesācies ar vēl viena jauna veikala atvēršanu. Šī mājīgā veikala top! Teika mērķis ir nodrošināt vietējai sabiedrībai ērtu piekļuvi augstas kvalitātes ikdienas svarīgāko preču atlasītam sortimentam par lieliskām cenām. Pircējiem piedāvāsim  vietējo Latvijas ražotāju produkciju, kā arī Vietējā top! gatavotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, tāpat piedāvāsim karstos dzērienus līdzi ņemšanai un augstākās kvalitātes Latvijā grauzdēto kafiju. Iekārtojot veikalu ņemti vērā ilgtspējīgi risinājumi telpu iekārtošanā, tehniskā aprīkojuma izvēlē un ieviests LED apgaismojums, lai mazinātu enerģijas patēriņu. Klientu ērtībām esam ieviesuši arī pašapkalpošanās kasi. Tuvākajā laikā uzsāksim gājēju pārejas izveidi pāri Ropažu ielai, lai pircējiem būtu droša nokļūšana veikalā no pretējās ielas puses,” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

Jaunais top! Teika ir jau ceturtais šogad atvērtais veikals. Gada sākumā durvis tika vērtas pircējiem 3 jaunuzceltiem veikaliem top! Jaunpiebalgā, Grundzālē un Aknīstē, savukārt jūlija otrajā pusē plānojam atvērt vēl vienu jaunu veikalu top! Āgenskalns. Paralēli tam notiek arī rekonstrukcijas darbi jau esošajos veikalos, lai uzlabotu un modernizētu apmeklētāju iepirkšanās pieredzi.

Par projekta īstenotāju SIA Mārksmens

SIA Mārksmens dibināts 1997.gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, kas pierādījis sevi kā uzticamu Partneri nodrošinot godīgu uzņēmējdarbību, kvalitāti un klientu apmierinātību, vienlaikus nepārtraukti ieviešot jauninājumus, lai apmierinātu mainīgās patērētāju vajadzības. Uzņēmums pārvalda 33 veikalus top! – 5 mini top! un 28 top! dažādās Latvijas pilsētās.  Viens no zīmola veiksmes iemesliem ir tā vietējā izcelsme un cīņasspars, kā arī veikalu atrašanās pircējiem pa ceļam un pielāgotais sortiments, kurā liela daļa preču ir vietējā ražojuma. SIA Mārksmens savos veikalos piedāvā arī pašu ražoto produkciju – uzņēmumam Dobelē ir sertificēts gaļas un kulinārijas cehs. Uzņēmuma līdzīpašniece Dace Broka iekļuvusi arī Latvijas ietekmīgāko biznesa sieviešu topā pateicoties aktīvai līdzdarbībai biznesa attīstībā. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 400 darbiniekus.

Par veikalu tīklu “top!”

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 208 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.