Salaspilī atvērts jauns veikals “top!” aiz Nacionālā botāniskā dārza

Salaspilī atvērts jauns veikals “top!” aiz Nacionālā botāniskā dārza

10.06.2022.

Salaspilī piektdien, 10. jūnijā, durvis vēris no jauna uzcelts pārtikas veikals top! Rīgas ielā 48 aiz Nacionālā botāniskā dārza. Pirmajā stāvā atrodas pārtikas veikals top! 545 m2 platībā un Mēness aptieka. Jaunais Salaspils top! piedāvās vietējo ražotāju produkciju, kā arī uz vietas ražotus kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, Latvijā audzētu svaigo gaļu un svaigas zivis. Veikalā top! radītas 16 jaunas darba vietas, un pārtiku varēs pasūtīt arī internetveikalā etop.lv. Kopējās veikala iekārtošanas investīcijas sasniedz nepilnu pusmiljonu eur neskaitot būvniecības izmaksas.

“Ar svētki sajūtu šodien Salaspilī esat atvēruši otro top!. Līdz šim pilsētā jau 13 gadus bija mini top!, taču no šodienas vietējiem iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt lielu vietējo veikalu top!. Vietā, kur savulaik bija skola un pēc tam tipogrāfija, nule tapis top!, kas priecēs apmeklētājus ar uz vietas ceptām smalkmaizītēm, vietējo audzētu gaļu, Latvijā ražotiem saldumiem, piena produktiem, dzērieniem, miltu un graudu izstrādājumiem, augļiem un dārzeņiem, kā arī citiem labumiem. Un, Latvijā iestājoties siltajai vasaras sezonai, aicinām iegriezties pie mums Salaspilī arī pēc atdzesētiem dzērieniem un saldējuma!” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

Jaunais veikals top! ir vietējo Valmieras puses būvnieku meistardarbs, un ēkas būvniecībā ir pēc iespējas izmantoti arī vietējo ražotāju būvmateriāli. Līdz ar jaunbūvi ir sakārtota arī pieguļošā teritorija ar jaunu stāvlaukumu un energoefektīvu apgaismojumu. Modernās tehnoloģijas pielietotas arī veikalā, ieviešot jaunākās paaudzes energoefektīvu rekuperācijas sistēmu, kas nodrošina veikalā vienmērīgu gaisa plūsmu un patīkamu temperatūru kā ziemas spelgonī, tā vasaras svelmē. Energoefektīvas ir arī veikala aukstuma vitrīnas, un to aukstuma nesējs ir videi nekaitīgs. Pircēju izvēlei būs pieejamas arī divas pašapkalpošanās kases, patstāvīgākam iepirkšanās procesam. Ēkas otrajā stāvā piedāvājam telpas jauniem nomniekiem.

Jaunais Salaspils top! ir otrais šogad atvērtais jaunais veikals. Marta beigās top! durvis vēra Daugavpilī. Jūnijā plānots atvērt vēl divus jaunus veikalus Rīgā un Tīreļos. Paralēli tam notiek arī rekonstrukcijas darbi jau esošajos veikalos, lai uzlabotu un modernizētu apmeklētāju iepirkšanās pieredzi.

Projekta īstenotājs ir viens no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem,  veikalu tīkla top! partneris SIA Firma Madara 89 ar 100% Latvijas kapitālu, kas dibināts 1993. gadā un šobrīd darba vietas nodrošina turpat 1900 darbiniekiem. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, dažādās Latvijas pilsētās un pagastu centros atverot 104 veikalus top! un mini top!, 11 Labais,  6 Skapis un 4 Pasēdnīca, kulinārijas ražotni, maiznīcas, boulingu, divus tirdzniecības centrus “IGA Centrs” Aizkrauklē un “Centrs” Smiltenē, nelielu vairumtirdzniecības noliktavu Gulbenē, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē ar autoparku, kurā ir vairāk nekā desmit kravas automašīnas.

SIA Firma Madara 89 ir lielākais nodokļu maksātājs un darba devējs Vidzemē. Jau daudzus gadus uzņēmums ir iekļauts Valsts ieņēmuma dienesta Lielo nodokļu maksātāju sarakstā un godprātīgi maksā nodokļus, tādējādi dodot savu ieguldījumu valsts labklājības vairošanā un izaugsmē.
Uzņēmums regulāri investē savā attīstībā, tiek celtas jaunas veikalu ēkas, restaurētas un atjaunotas esošās ēkas, to aprīkojums, tādējādi sniedzot ieguldījumu arī apdzīvoto vietu infrastruktūrā un pakalpojumu pieejamības kvalitātē. 2020.gada aprīlī uzsākta preču tirdzniecība internetā www.etop.lv

Veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 203 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.