SIA “Firma Madara 89” atzīts par lielāko nodokļu maksātāju Vidzemē

SIA “Firma Madara 89” atzīts par lielāko nodokļu maksātāju Vidzemē

Vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris SIA “Firma Madara 89”, Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākumā ieguvis apbalvojumu kā 2016.gada lielākais nodokļu maksātājs Vidzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā.

“No sirds lepojamies par SIA “Firma Madara 89” iegūto novērtēju un ieguldīto attīstību “top!” veikalu tīkla attīstībā. Vēl pavisam nesen, uzņēmums, atvēra Valmierā lielāko un piekto lielāko veikalu “top!” Latvijā un kopumā šajā gadā uzņēmums ir vēris durvis 20 vietējiem veikaliem “top!” ” uzsver Veikalu tīkla “top!” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

SIA “Firma Madara 89” ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē jau 24. pastāvēšanas gadu. Kopumā uzņēmums šobrīd nodrošina vairāk nekā 1300 darbavietas, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Firma Madara 89” atvērusi jau 79 vietējos veikalus “top!” – 36 “mini top!” un 43 “top!”, 10 veikalus “Labais”, 5 rūpniecības preču veikalus "SKAPIS" kā arī 26 maiznīcas, kurās par pašgatavotām svaigām un garšīgām maizītēm, bulciņām, pīrādziņiem, kūkām un kulinārijas produktiem rūpējas gādīgās uzņēmuma pavāres.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 250 pārtikas veikali, no tiem 131 “top!” un 119 “mini top!”, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP” un SIA “Palmas-S”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.