Tirdzniecību reģionos ietekmējuši valstī noteiktie Covid-19 ierobežojumi, aicinām pircējus nedrūzmēties un plānot savus pirkumus!

Tirdzniecību reģionos ietekmējuši valstī noteiktie Covid-19 ierobežojumi, aicinām pircējus nedrūzmēties un plānot savus pirkumus!

18.12.2020.

Valstī noteikti ierobežojumi atstāj iespaidu ne tikai uz Rīgā, bet arī uz reģionā dzīvojošo pirkšanas paradumiem. Veikalu tīklā “top!” kopš pārtikas ierobežojumu sākuma 3. decembrī vidēji piektdienās ir vērojams tirdzniecības apgrozījuma pieaugums par 35%, taču tas neatsver vidējo 15% apgrozījuma kritumu gan sestdienās, gan svētdienās. Ierobežojumiem no 19. decembra gan tik ļoti vairs nevajadzētu ietekmēt cilvēku vajadzības brīvdienās, Ekonomikas ministrijai paplašinot pieejamo preču klāstu ar plaši pieprasītām lietām.

“Latvijas reģionos novērota līdzīga tendence kā galvaspilsētā, cilvēkiem piektdienās daudz vairāk pulcējoties veikalos brīvdienu tirdzniecības ierobežojumu dēļ. Nav slēpjams fakts, ka visā Latvijā cilvēkus satrauca tabakas izstrādājumu un alkohola tirdzniecības liegums, taču, protams, jautājumi bija arī par citām praktiskām precēm, kā piemēram sveces arī kapu sveces, cepampapīrs, zeķes, baterijas, bērnu rotaļlietas, ziemassvētku dekorācijas, kurināmās briketes un citas preces, kuras līdz šim bija pieejamas tirdzniecībā. Ņemot vērā, ka no šīs sestdienas, 19. decembra, pircēji varēs brīvdienās iegādāties arī alkoholu, tabaku un tās izstrādājumus, preces dzīvniekiem un pirmās nepieciešamības saimniecības preces, t.sk., sveces, aicinām pircējus plānot pirkumus saprātīgi. Rosinām apdomāt nepieciešamo preču sarakstu un nedrūzmēties piektdienas otrajā pusē, radot lieku apdraudējumu sev un apkārtējiem. Izmantosim svētku “klusuma” periodu, lai samazinātu kontaktu ar citiem cilvēkiem un kopīgi pārvarētu šo Covid-19 izplatības vilni,” lūdz Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” Mārketinga direktore un valdes locekle.

Runājot par veikalu tīkla “top!” darba laikiem Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās, cilvēki tiek aicināti ieskatīties “top!” mājaslapas sadaļā “top! veikali”, kurā uzskaitīti visu veikalu atšķirīgie darba laiki atkarībā no pilsētas. Epidemoloģisko ierobežojumu dēļ atsevišķu veikalu darba laiks svētku laikā var arī tikt ierobežots, rūpējoties par “top!” darbinieku veselības drošību.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.