Tīreļos pie Lielupes tilta atvērts jauns mini top! veikals

Tīreļos pie Lielupes tilta atvērts jauns mini top! veikals

17.06.2022.

Tīreļos piektdien, 17. jūnijā, durvis vēris jauns pārtikas veikals mini top! Rīgas ielā 8 aiz Astarte Tīreļi benzīntanka pie Lielupes tilta. Veikala 106m2 tirdzniecības telpas ir svaigi renovētas un pielāgotas top! veikalu tīkla standartiem. Jaunais Tīreļu mini top! piedāvās optimāli pielāgotu sortimentu, tai skaitā, vietējo ražotāju produkciju, kā arī Vietējā top! gatavotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus. Veikalā radītas 4 jaunas darba vietas, un kopējās projekta investīcijas sasniedz teju 250’000 eiro.

“Jūnijs vietējam veikalu tīklam top! ir svētku sajūtu piepildīts, jo mēneša sākumā atklājām jaunu veikalu top! Salaspilī, savukārt šodien varam iepriecināt Tīreļu apkārtnes iedzīvotājus ar jaunu vietējo veikalu mini top!. Atrašanās vieta Tīreļu iedzīvotājiem un garāmbraucējiem arī nebūs sveša, jaunajam mini top! ienākot vietā, kur jau agrāk atradās pārtikas veikals. Tīreļos iepriecināsim ciemiņus ar konditorejas un kulinārijas izstrādājumiem, vietējo gaļas produkciju, Latvijā ražotiem saldumiem, piena produktiem, dzērieniem, miltu un graudu izstrādājumiem, augļiem un dārzeņiem, kā arī citiem labumiem,” laipni aicina veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

Līdz ar jauno mini top! ienākšanu iekārtota un sakārtota arī pieguļošā teritorija un siltināta renovētā ēka. Energoefektivitātes risinājumi ieviesti arī iekštelpās ar modernu tehnisko aprīkojumu un LED apgaismojumu.

Jaunais Tīreļu mini top! ir trešais šogad atvērtais veikals. Marta beigās top! durvis vēra Daugavpilī, jūnija sākumā – Salaspilī, un mēneša beigās jauns veikals top! tiks atvērts arī Rīgā. Paralēli tam notiek arī rekonstrukcijas darbi jau esošajos veikalos, lai uzlabotu un modernizētu apmeklētāju iepirkšanās pieredzi.

Par projekta īstenotāju SIA Mārksmens

SIA Mārksmens ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla top! 12 partneriem. Kopumā SIA Mārksmens atvēris jau 32 veikalus top! – 5 mini top! un 27 top! dažādās Latvijas pilsētās.  Viens no zīmola veiksmes iemesliem ir tā vietējā izcelsme un cīņasspars, kā arī veikalu atrašanās pircējiem pa ceļam un pielāgotais sortiments, kurā liela daļa preču ir vietējā ražojuma. SIA Mārksmens savos veikalos piedāvā arī pašu ražoto produkciju – uzņēmumam Dobelē ir sertificēts gaļas un kulinārijas cehs. Uzņēmuma līdzīpašniece Dace Broka iekļuvusi arī Latvijas ietekmīgāko biznesa sieviešu topā pateicoties aktīvai līdzdarbībai biznesa attīstībā. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 400 darbiniekus.

Par veikalu tīklu “top!”

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 204 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali
tiktok.com/@topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.