top! komplimentu mēnesī saņem zelta apbalvojumu par lielisku apkalpošanu un kvalitatīviem pakalpojumiem

top! komplimentu mēnesī saņem zelta apbalvojumu par lielisku apkalpošanu un kvalitatīviem pakalpojumiem

27.05.2024.

Komplimentu mēneša vērtējumā vietējais veikalu tīkls top! ierindojas starp 10 labākajiem, iegūstot zelta apbalvojumu par lielisku apkalpošanu un kvalitatīviem pakalpojumiem.

“Mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt patīkamu iepirkšanās pieredzi, sākot no apkalpošanas un piedāvājuma klāsta, līdz pieejamām cenām un ilgtspējīgai domāšanai. Esam gandarīti un pateicīgi par augsto apbalvojumu no pircējiem – tas liecina par mūsu ikdienas darba kvalitāti un to, ka ieguldījumi atmaksājas! Šāda atzinība dod motivāciju attīstīties, un esam ļoti priecīgi arī par ieteikumiem, ko klienti minējuši!” pateicas veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Komplimentu mēneša laikā klientiem no 1. līdz 30. aprīlim bija iespēja vērtēt 32 dažādu uzņēmumu darba un pakalpojumu kvalitāti. Savu vērtējumu par pakalpojumiem sniedza 10’692 iedzīvotāji, vērtējot tādās kategorijās kā godīgums, atsaucība, pozitīva attieksme, pieklājīgums u.tml. Starp sniegtajām atsauksmēm klienti izcēluši, ka top! ir  “vienmēr patīkami iepirkties”, “ļoti laba attieksme pret pircējiem”, “atsaucīgi un smaidīgi pārdevēji”, “laipna apkalpošana”, “viss tik garšīgs un cenas pievilcīgas” un “patīkami iepirkties jaunajos, izremontētajos veikalos”.

Par veikalu tīklu top!

Vietējais mazumtirdzniecības veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 207 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts teju 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavojusi:
Ilze Priedīte
veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore
pr@toppartika.lv

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.