“top!” un Valsts asins donoru centrs uzsāk sadarbību

“top!” un Valsts asins donoru centrs uzsāk sadarbību

No šodienas, 2019. gada 4. februāra, uzsākam sadarbību, kuras laikā vietējais veikalu tīkls “top!” veiks informatīvā atbalsta pasākumus, nolūkā veicināt sabiedrības informētību par Valsts asins donoru centra (VADC) veiktajiem pasākumiem, galvenokārt asins ziedošanas iespējām.

“Sabiedrībai februāris un marts asociējas ne tikai ar baltām sniega kupenām un pavasara gaidām, šie ir mēneši, kad tiek svinēti mīlestības un sirsnības svētki, kuru laikā vēlamies aktualizēt labestību un otra iepriecināšanu. No sirds esam priecīgi par sadarbības uzsākšanu starp vietējo veikalu tīklu “top!” un VADC, kas ik dienu dodas pie cilvēkiem visā Latvijā, lai nodrošinātu iespēju ziedot asinis. Uzskatām, ka labākais veids mūsu savstarpējai sadarbībai ir asins ziedošanas nepieciešamības aktualizēšana un sabiedrības informēšana par iespējām to darīt, to varam nodrošināt plašā reģionālā pārklājuma dēļ. Vairosim labo ziedojot, jo viens donors spēj palīdzēt 3 citiem cilvēkiem, kam šī palīdzība ir nepieciešama” pauž “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Esam patiesi iepriecināti par uzsākto sadarbību ar veikalu tīklu “top!”. Nav noslēpums, ka tieši reģioni spēlē neatņemamu lomu kopējā Latvijas asins krājuma papildināšanā, tāpēc ceram, ka “top!” informatīvie kanāli, ļaus sasniegt vēl nesasniegto asins donoru auditoriju. Ar šo sadarbību arī veikalu tīkls “top!” ir vienā asinsritē ar Valsts asinsdonoru centru,” stāsta VADC direktore Egita Pole.

Latvijas pilsētās, rajonu centros, pagastos, kur šā gada sirsnības mēnešos - februārī un martā, kā arī visa gada garumā plānoti VADC izbraukumi, “top!” veikalos tiks izplatīta informācija par šiem izbraukumiem. Visus aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai par plānotajiem izbraukumiem arī: www.donors.lv  www.vadc.lv  facebook.com/topveikali 

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 203 pārtikas veikali, no tiem 118 “top!” un 85 “mini top!”, kuri pieder 14 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Mārketinga direktore
Veikalu tīkls “top!”
e-pasts: pr@toppartika.lv 
www.toppartika.lv 
facebook.com/topveikali 
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.