Trešais lielākais veikalu tīkls “top!” paplašinās un nostiprina līderpozīcijas

Trešais lielākais veikalu tīkls “top!” paplašinās un nostiprina līderpozīcijas

Vietējam veikalu tīklam “top!” pievienosies 31 veikals, tādējādi nostiprinot trešā lielākā mazumtirdzniecības tīkla pozīcijas Latvijā. 22.decembrī Konkurences padome apstiprināja apvienošanās darījumu, kā ietvaros SIA “Firma Madara 89 īpašumi” iegādājas SIA “Antaris” un AS “NIDL” aktīvu daļu, ko šobrīd veido 31 ELVI zīmola veikals.

“Noslēgtais darījums ir ļoti nozīmīgs solis uzņēmuma attīstībā un veikalu tīkla “top!” paplašināšanā Latvijā, it īpaši Latgalē un Sēlijā. Pēc 31 veikala pārņemšanas sākotnēji investēsim “top!” standarta ieviešanā, bet nākamā gada laikā pakāpeniski uzlabosim veikalu tehnisko nodrošinājumu un uzsāksim tirdzniecības iekārtu daļēju nomaiņu. Darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai klienti un darbinieki jaunajos “top!” veikalos būtu apmierināti,” komentēja SIA “Firma Madara 89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs.

Tuvāko mēnešu laikā veikalu tīkls “top!” tiks paplašināts Daugavpilī, Dagdā, Kaunatā, Kraujā, Špoģos, Viesītē, Kalupē, Aknīstē, Rugājos, Aglonā, Jaunjelgavā, Neretā, Žīguros, Varakļānos, Riebiņos, Pļaviņās, Jaunkalsnavā, Aiviekstē, Salā, Subatē, Ilūkstē, Mālpilī un Bebrenes pagastā.

“Priecājamies par vietējiem uzņēmējiem, kuri aktīvi attīsta un nostiprina savu uzņēmējdarbību visā Latvijā. Jaunatvērtajos veikalos klientiem piedāvāsim sabalansētu preču sortimentu par konkurētspējīgām cenām. Tāpat arī jāuzsver, ka līdzšinējiem darbiniekiem piedāvājam turpināt darba attiecības, apmācot atbilstoši “top!” veikalu standartiem,” stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

SIA “Firma Madara 89” šogad atzīmē jau 23. pastāvēšanas gadu, nodarbinot 1080 darbinieku un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā kopumā uzņēmums atvēris 69 veikalus – 24 “mini top!”, 35 "top!" un desmit “LABAIS” –, kā arī 26 maiznīcas, kurās par pašgatavotām svaigām un garšīgām maizītēm, bulciņām, pīrādziņiem, kūkām un kulinārijas produktiem rūpējas gādīgās uzņēmuma pavāres.

Uzklausot vietējo iedzīvotāju ieteikumus un vadoties uz veselīgas biznesa vides attīstību, renovējam esošos veikalus, paplašinām tos, kā arī atveram jaunus veikalus, lai būtu līdzās pircējiem un spētu tos apkalpot gan ikdienā, gan svētkos. 2016.gadā veikalu tīklam “top!” pievienojās jauns partneris SIA “Palmas-S” atverot veikalus “top!” Kauguros un “mini top!” Ķemeros. Esošie partneri atvēruši 9 veikalus “top!” Valmierā, Rīgā, Līvānos, Vandzenē, Saulkrastos, Līvbērzē un Mežciemā, savukārt “mini top!” atvērti Rīgā, Kuldīgā un Sabilē.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 230 pārtikas veikali, no tiem 128 “top!” un 102 “mini top!” veikali, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA „Firma Madara 89”, AS „LPB”, AS „Diāna”, SIA „Lars Limited”, SIA „Gabriēla”, SIA „Dekšņi”, SIA „Mārksmens”, SIA „Madara 93”, SIA „AA & Co”, SIA „Krista – A”, AS „Roga - Agro”, SIA „ESSA”, SIA „G.A.L.”, SIA „Lekon”, SIA „Ogres Prestižs”, SIA „Pārtikas veikalu grupa”, SIA "Oregano", SIA "SP" un SIA "Palmas-S". Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.