Tukumā atvērts vietējais veikals “mini top!”

Tukumā atvērts vietējais veikals “mini top!”

Ceturtdien, 12.decembrī, investējot turpat 100 000 eiro, viens no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem SIA “Dekšņi” durvis vēra renovētajam veikalam “mini top!” J. Raiņa ielā 12, Tukumā. Pircējiem turpmāk piedāvāsim paplašinātu svaigās produkcijas klāstu – piena un gaļas produkciju, kā arī vietējo ražotāju gardumus.

“Šis ir viens no pirmajiem SIA “Dekšņi” veikaliem un pēc veiksmīgi nostrādātiem gadiem uzsākām vērienīgu renovāciju, kas ilga no 30.oktobra līdz 12.decembrim. Šajā laikā tika veikts kapitālais telpu remonts, nomainīti kases galdi, preču plaukti un vitrīnas, modernizēts apgaismojums, ieviesti tehnoloģiskie risinājumi, kā arī citi uzlabojumi pircēju un darbinieku ērtībām. Esam paplašinājuši svaigās produkcijas sortimentu un jo īpaši vēlamies uzsvērt “Vietējā top! gatavots” produkciju – smalkmaizītes, plātsmaizes, kūkas un citus konditorejas izstrādājumus, kā arī salātus līdzi ņemšanai, jo īpaši iecienītos Grauzdiņsalātus. Iesakām nobaudīt siltos dzērienus līdzi ņemšanai un vēlamies izcelt izcilo  King Coffee Service kafiju. Lepojamies, ka mūsu pircējiem varam piedāvāt vietējās zemnieku saimniecības Lūšumeijas audzētos dārzeņus, ābolus no augļkopības uzņēmuma Auseklītis un Lestenes Maiznīcas gardo maizīti” stāsta SIA “Dekšņi” tirdzniecības direktors Māris Kalniņš.

Renovētais veikals pieder veikalu tīkla “top!” Partneriem SIA “Dekšņi”, kas dibināts Tukumā, 1994.gadā kā ģimenes uzņēmums ar vienu veikalu un diviem darbiniekiem. Arī šobrīd uzņēmums ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Attīstības gaitā uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem. 2018.gada apgrozījums sasniedzis vairāk nekā 13 miljonus eiro, kas ir par 8% vairāk kā iepriekšējā periodā. Uzņēmums nodrošina vairāk nekā 200 darba vietas. Savā pastāvēšanas laikā atvēris sešus “top!” un vienu “mini top!” veikalu, divus drēbju veikalus, kafejnīcu aplis, bāzes veikalu un vairumtirdzniecības bāzi.

 Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 203 pārtikas veikali, no tiem 118 “top!” un 85 “mini top!”, kuri pieder 14 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top
instagram.com/vietejais_top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.