Varakļānos atgriežas vietējo iemīļotais veikals “mini top!”

Varakļānos atgriežas vietējo iemīļotais veikals “mini top!”

03.07.2020.

Šodien, 3.jūlijā apmeklētājiem atkal durvis vēra vietējo iemīļotais veikals “mini top!” Kosmonautu ielā 13A kopumā nodrošinot 13 darba vietu.

“Mums ir prieks, ka Varakļānos atkal piedāvājam iepirkties nu jau divos vietējos veikalos. Jaunajā veikalā esam parūpējušies par plašāku sortimentu, tāpat arī būs pieejami iemīļotie “Vietējā top! gatavots” kulinārijas un konditorejas izstrādājumi. Kā vietējam uzņēmumam mums ir ļoti svarīgi atbalstīt arī vietējos ražotājus – pircējiem piedāvājam  Lazdonas Piensaimnieks A/S – piena produkciju, AIVA G SIA – Barkavas gurķus,  BROVAR SIA dzērienus un daudzu citu ražotāju, audzētāju produkciju.  
Veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā, plašajā pārklājumā, “top!” ir Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais veikals.” stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

SIA “Pārtikas veikalu grupa” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 13 partneriem. Kopumā SIA “Pārtikas veikalu grupa” atvēris sešus veikalus “top!” un divus “mini top!” astoņās Latvijas pilsētās - Cesvainē, Ilūkstē, Krāslavā, Lubānā, Maltā, Preiļos, Varakļānos un Zilupē.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 199 pārtikas veikali, no tiem 118 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.