Vasaras saulgriežos veikalos “top!” apgrozījuma pieaugums vairāk par 50%!

Vasaras saulgriežos veikalos “top!” apgrozījuma pieaugums vairāk par 50%!

Veikali “top!” atrodas galvenokārt reģionos un katru gadu vērojam svinētāju skaita palielināšanos ārpus Rīgas, par ko liecina apgrozījuma pieaugums brīvdienās par 63% salīdzinot ar iepriekšējām dienām. Aizvien vairāk jūtam latvisko tradīciju atdzimšanu – veikalos novērojām gan tautu meitas, gan tautu dēlus latvju tērpos, kas gatavojās sagaidīt vasaras saulgriežus naktī no piektdienas uz sestdienu, gan tradicionālie līgotāji, kas svinēja 23. un 24.jūniju. 

Jau tradicionāli Līgo un Jāņu svētkus daudzi dodas svinēt ārpus Rīgas Latvijas reģionos, turklāt ar katru gadu svinētāju skaits, kas dodas pie dabas, radiniekiem, draugiem vai vasaras mājām, pieaug. To apliecina arī veikalu tīkla "top!" apgrozījuma dati, kas nedēļas nogalē dubultojušies!

“Šīs trīs brīvdienas svinētājus lutināja laika apstākļi, līdz ar ko likumsakarīgi, ka pirktākās produktu kategorijas ir alus un alkoholiskie dzērieni, cepamgaļas, augļi un dārzeņi, siers, kā arī vietējā “top!” gatavotie konditorejas un kulinārijas izstrādājumi, jo īpaši iecienīti ir speķa pīrādziņi, ko cepušas vietējās konditores. Var apgalvot, ka šajās jūnija dienās demogrāfiskā situācija Latvijā krasi mainās, un urbanizācija uz brīdi atkāpjas," stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Analizējot tirdzniecības datus, šī gada pirmais pusgads, salīdzinošajos ciparos pret iepriekšējo gadu, audzis par 14% un ceram, ka pozitīvā tendence turpināsies, jo Jāņi iezīmē atvaļinājumu sezonas sākumu, kas kā ierasts pozitīvi ietekmē arī apgrozījuma rādītājos veikalos “top!”. Patiess prieks, ka Latvijas reģioni ir kļuvuši par iedzīvotāju atvaļinājumu galamērķi un protam novērtēt Latvijas skaistās pilsētas un dabu, kas ir lielisks brīvdienu plāns!” turpina I. Priedīte.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, no tiem 117 “top!” un 85 “mini top!”, kuri pieder 14 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.