Veikalos „top!” iepirkties ir droši – aicinām sabiedrību būt atbildīgiem!

Veikalos „top!” iepirkties ir droši – aicinām sabiedrību būt atbildīgiem!

16.10.2020.

Trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā „top!” saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību savā darbībā jau gada sākumā ieviesa visus obligātās aizsardzības prasības, lai nodrošinātu darbinieku un apmeklētāju drošību, kā arī pārtikas preču pieejamību un aizsardzību. Arī tagad, palielinoties saslimstībās rādītājiem ieviešam jaunos drošības pasākumus, lai mazinātu vīrusa izplatību. Veikalu tīkls „top!” aicina Latvijas iedzīvotājus ar cieņpilnu attieksmi vienam pret otru ievērot drošības pasākumus un prasību kontroli! Tāpat, ja ir aizdomas par saslimšanu, veikala apmeklējumu uzticēt kādai citai personai un piegādāt nepieciešamās preces bez kontakta.

Veikali „top!” ir ņēmuši vērā valdības noteiktos papildus ierobežojumus tirdzniecībā un uzsver, ka jau ļoti laicīgi veikali „top!” ieviesa drošības pasākumus, lai primāri nodrošinātu darbinieku drošību nodrošinot sejas aizsargmaskas, sejas vairogus, dezinfekcijas līdzekļus un vienreizlietojamos cimdus, līdz jaunajam uzliesmojumam veikalu tīkls top! investējis jau papildus 400 tūkstošus drošības normu ievērošanai un turpina investēt, lai maksimāli nodrošinātu visus drošības pasākumus. Aizsargsienas, kas norobežo darbiniekus no apmeklētājiem nav tikušas noņemtas un stāv jau kopš šī gada marta, kā arī tika veikti dažādi citi drošības pasākumi, piemēram, kontrolēts maiņas darbs, temperatūras mērīšanu un citi drošības pasākumi.

Šobrīd saņemam zvanus, epastus, sociālo tīklu komentārus par to, ka aicinām sabiedrību būt atbildīgiem un ievērot jaunās drošības normas un nēsāt sejas aizsargmaskas, ne visa sabiedrības daļa izturas ar sapratni, tāpēc, ļoti lūdzam, esam saprotoši un ievērojam valdības noteiktos ierobežojumus. Cilvēki pieiet radoši, paši šuj maskas, izmanto dažādus materiālus, šis ir laiks, kad mums jārīkojas visiem vienoti!

Veikalu tīkls „top!” nodrošina šādus obligātos drošības pasākumus tirdzniecības vietās:
•    Veikala apsardze un personāls seko līdzi, lai apmeklētāji valkātu maskas tirdzniecības vietās, tajā pat laikā sabiedrībai ir jāsaprot, ka pircējiem pašiem jāievēro pienākums nēsāt masku. Tirgotājam nav pienākums uzraudzīt masku lietošanu;
•    Veikala apmeklētāji tiek informēti par drošības pasākumiem  trīs dažādos veidos – plakāti pie ieejas, uzlīmes uz grīdas, kā arī informācija iekšējā radio, par nepieciešamību valkāt maskas, ieturēt divu metru distanci, neuzturēties veikalā ilgi, kā arī iepirkties retāk un plānot savus pirkumus, kā arī palīdzēt līdzcilvēkiem un sajūtot saslimšanas pazīmes palikt mājās;
•    Tāpat atbilstoši noteiktajam tiek organizēts un kontrolēts cilvēku daudzums, kas vienlaicīgi atradīsies veikalā;
•    Regulāri veikalos „top!” pircēji tiek aicināti lieki neuzturēties tirdzniecības telpās, kā arī būt atbildīgiem šajā pandēmijas laikā.

Tāpat veikalos „top!” rūpējas par apmeklētāju drošību, regulāri dezinficējot tirdzniecības telpas, iepirkumu ratiņus un grozus. Visur, tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi. Tāpat tiek sekots līdzi preču pieejamībai, esam ieviesuši lielāku iepakojumu preces, par vēl labākām cenām, piedāvātas ierastās akcijas un zemo cenu piedāvājumi, lai nodrošinātu pircējiem ierasto, izdevīgo iepirkšanos un nodrošinātu preču pieejamību veikalu plauktos. Visu nefasēto pārtiku veikalos „top!” fasē, samazina darba stundas, lai „top!” varonīgie darbinieki varētu atpūsties.

Pircējus aicinām norēķināties ar maksājumu kartēm. Strikti tiek ierobežota cilvēku plūsmu veikalos, lai nodrošinātu to, ka tirdzniecības vietā vienlaicīgi neatrodas vairāk kā 1 apmeklētājs uz 4 m2 no tirdzniecības zāles platības. Biroja darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja strādāt attālināti, un vajadzības gadījumā tiek piesaistīti darbam veikalā un loģistikas bāzē, lai operatīvi nodrošinātu visu preču pieejamību veikalu plauktos. Un vēl tiek domāts par virkni drošības pasākumu, lai pēc iespējas ierobežotu Codi-19 izplatību Latvijā.
 
„Aicinām visu sabiedrību no jauna palīdzēt samazināt Covid-19 slimības līmeni Latvijā, būt atbildīgiem un slimības gadījumā palikt mājās. Lūdzu, plānojam iepirkšanos laicīgi, ieturam 2 metru distanci gan veikalos, gan uz ielas. Cilvēkus labā veselības stāvoklī tāpat kā pavasarī un vasarā aicinām sniegt palīdzību tiem līdzcilvēkiem, kuriem pārtikas un medicīnas preču iegāde ir apgrūtinātā, nodrošinot bezkontakta preču piegādi. Aicinām šiem izaicinošajiem laikiem tikt pāri visiem kopā un cieņpilnā attieksmē vienam pret otru,” aicina veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle Ilze Priedīte.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.