Veikals “mini top!” ir atgriezies pie Varakļānu iedzīvotājiem jaunā veidolā

Veikals “mini top!” ir atgriezies pie Varakļānu iedzīvotājiem jaunā veidolā

17.12.2020.

Neskatoties uz septembra beigās notikušo negadījumu “mini top!” veikalā  Varakļānos, Kosmonautu ielā, nevienā brīdī  uzņēmuma vadībai un veikala darbiniekiem nebija doma nolaist rokas un apstāties. Tika pieņemts drosmīgs lēmums atgriezties nu jau jaunā veidolā tieši pirms Ziemassvētkiem.

2020.gada 3.jūlijā apmeklētājiem durvis vērām vietējo iemīļotam veikalam “mini top!” Kosmonautu ielā 13A kopumā nodrošinot 13 darba vietu. Diemžēl septembrī veikalu nācās slēgt un pēc kopīgām pūlēm, remontdarbiem, tīrīšanas darbiem un veikala iekārtošanas veikals 17.decembrī atkal vēra vaļā savas durvis pircējiem.

“Mēs atgriežamies ar jaunu veikala iekārtojumu, plašāku sortimentu un savu lielāko lepnumu: konditorejas cehu. Tas nozīmē, ka jau no šodienas mūsu pircēji var iegādāties uz vietas ceptu burkānpīrāgu, kūkas, smalkmaizītes, pīrāgus un tortes, kā arī pārējos ikdienai nepieciešamos pārtikas produktus. Izsakām, pirmkārt, vislielāko pateicību mūsu darbiniekiem, kolēģiem par operatīvu, atbildīgu un drosmīgu  rīcību notikuma pirmajās stundās, dienās un ātru, profesionālu pieeju veikala atjaunošanas procesā. Gribam pateikt lielu paldies visiem, kas juta mums līdzi, kas atbalstīja mūs un  kas gaidīja atgriežamies “mini top!” Varakļānos.” Guntars Skutelis

SIA “Pārtikas veikalu grupa” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 13 partneriem. Kopumā SIA “Pārtikas veikalu grupa” atvēris sešus veikalus “top!” un divus “mini top!” astoņās Latvijas pilsētās - Cesvainē, Ilūkstē, Krāslavā, Lubānā, Maltā, Preiļos, Varakļānos un Zilupē.

Varaklani

Varaklani

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.