Veikalu tīkla “top!” dalībnieks “Firma Madara’89” – lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novadā 2019. gadā

Veikalu tīkla “top!” dalībnieks “Firma Madara’89” – lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novadā 2019. gadā

29.10.2020.

Foto: Valsts Prezidents

Godinot un veicinot nodokļu maksāšanas kultūru Latvijā, valsts prezidenta Egila Levita oficiālās vizītes laikā Smiltenes novada pašvaldība pasniegusi veikalu tīkla “top!” dalībniekam SIA “Firma Madara’89” balvu “Smiltenes novada uzņēmējs” kā lielākajam nodokļu maksātājam Smiltenes novada pašvaldības budžetā 2019. gadā. Aizvadītajā gadā “Firma Madara’89” Smiltenes novada pašvaldības budžetā nodokļos iemaksāja 15.9 miljonus eiro, tādejādi nostiprinot veikalu tīkla “top!” pozīciju kā lielākajam Latvijas uzņēmējiem piederošajam veikalu tīklam.

“Lepojamies ar vietējā veikalu tīkla “top!” latviskajām saknēm un ciešo saikni ar sabiedrību, ikdienā ne tikai izvēloties veikalu tīkla “top!” plauktos primāri izvietot vietējo ražotāju produkciju, bet arī godprātīgi samaksājot nodokļus atpakaļ pašvaldību budžetos vietējās infrastruktūras un kopienu attīstībai. Šāds pašvaldības novērtējums ir apstiprinājums mūsu darba kvalitātei, kuru piekopjam kā veikalos, rūpējoties par mūsu klientu kvalitatīvu un drošu iepirkšanos, tā birojos, gādājot par godprātīgu vietējo biznesu attīstību”, uzsver veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle Ilze Priedīte.

Sarunā ar valsts prezidentu Egilu Levitu “Firma Madara’89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs un citi Smiltenes novada uzņēmējiem, apsprieda valdības 2021. gada valsts budžetā piedāvātās izmaiņas nodokļu sistēmā un eksporta tirgu noturēšanu un attīstību.

SIA “Firma Madara’89” dibināts 1993. gadā un ir viens no Latvijas lielākajiem pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem ar 100% vietējo Latvijas kapitālu, kas savas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, kā arī ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē 27. dzimšanas dienu. Kopumā SIA “Firma Madara’89” atvēris jau 103 veikalus “top!” un ‘‘mini top!’’, 11 “Labais”, 6 “Skapis” un 4 “Pasēdnīca” dažādās Latvijas pilsētās un ciemos, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.