Veikalu tīklā “top!” var iegādāties Latvijā audzētās melones

Veikalu tīklā “top!” var iegādāties Latvijā audzētās melones

06.08.2021.

No šīs nedēļas lielākajos veikalos “top!” pircējiem sākam piedāvāt eksotisko augli - unikālās Latvijā audzētās melones no Gātciema, kuras jau septiņus gadus audzē Andrejs un Maija Kondratjuki.
 
“Pirms septiņiem gadiem sākām audzēt melones pašu priekam, bet tagad audzēšanas apjomi kļuvuši daudz lielāki un no šīs nedēļas šos eksotiskos augļus - Melones iespējams iegādāties lielākajos veikalos “top!”. Audzēt piemājas dārzā melones un arbūzus – tas cilvēkiem liekas samēra eksotiski, taču patiesībā Latvijas klimats ir ļoti piemērots šiem augiem – melones izaug īpaši saldas un aromātiskas. Turklāt mēs savā laukā neizmantojam pesticīdus un citas ķimikālijas, tāpēc pircēji var būt droši par augļu kvalitāti. ” – stāsta A.Kondratjuks.
 
“Kā vietējam veikalu tīklam, mums jo īpaši svarīgi ir piedāvāt vietējiem iedzīvotājiem labāko no vietējo audzētāju audzētā un ražotāju ražotā, tāpēc esam jo īpaši priecīgi piedāvāt pircējiem šādu unikālu produktu – Latvijā audzētas melones tieši no lauka, ko izlolojuši ar mīlestību un smagu darbu -  Andrejs un Maija! Esam pārliecināti, ka pircēji novērtēs gan saldās garšas, gan kvalitātes attiecību. Latvijas melones piedāvājam 42 lielākajos veikalos “top!” Aizputē, Ādažos, Grobiņā, Liepājā, Pāvilostā, Priekulē, Valdlaučos, Bauskā, Dobelē, Iecavā, Aucē, Jūrmalā, Ozolniekos, Rīgā, Alūksnē, Apē, Balvos, Liepā, Raunā, Rūjienā, Smiltenē, Valkā, Valmierā, Vecpiebalgā, Algonā, Aizkrauklē, Cēsīs, Dagdā, Jaunolainē, Līvānos, Pļaviņās, Preiļos, Salacgrīvā, Saulkrastos, Siguldā un
Varakļānos, ” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 201 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.