Veikalu tīkls top! sagatavo un piegādā pārtikas pakas daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm!

Veikalu tīkls top! sagatavo un piegādā pārtikas pakas daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm!

Sākoties ārkārtējai situācijai valstī, vairāku novadu pašvaldības aprīļa mēnesī izsludināja konkursu par pārtikas preču komplektu komplektēšanu un piegādi, kas paredzētas daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm. Pirmās 300 pārtikas pakas jau sagatavojām pirms valsts svētkiem  un piegādājām Bauskas novadam, šajās dienās esam sagatavojuši vēl 1400 pakas.

“Esam pagodināti par to, ka Bauskas un Auces novada, Jūrmalas pilsētas pašvaldība izvēlējusies vietējo uzņēmēju SIA “Mārksmens”, kas visu maija mēnesi nodrošinās pārtikas pakas daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm. Tas ir gan gandarījums, gan liels darbs, lai sakomplektētu pārtikas pakas un nodrošinātu loģistiku. Pārtikas preču komplektēšanā, papildus jau ierastajiem darbiem, ir iesaistīts teju viss personāls, kas operatīvi reaģējot, trīs dienu laikā jau veikalā uz vietas sakomplektējis un piegādājis pirmās 300 pārtikas pakas Bauskas novadam pirms valsts svētkiem un vēl 1400 pārtikas pakas tiek nogādātas Jūrmalas un Bauskas ģimenēm. Kopumā Bauskas novadam piegādāsim 900, Auces novadam 300 un Jūrmalas pilsētai 1000 pārtikas preču komplektus. Pārtikas preču komplektiem katrai pašvaldībai bija savas prasības, bet vienoti visiem ir graudaugi - pilngraudu auzu pārslas, rīsi, griķi, makaroni, kā arī svaigā pārtika siers, biezpiens, krējums, sviests, olas, maize tāpat arī āboli un gaļas, zivju konservi. Tāpat divām pašvaldībām pārtikas preču komplektēšanai izmantojam speciāli iepirktās kartona kastes. Esam patiesi lepni, ka varam iesaistīties šajā projektā!”, stāsta veikalu tīkla top! mārketinga direktore Ilze Priedīte.

SIA "Mārksmens" dibināts 1997.gadā un ir uzņēmumiem ar 100% vietējo kapitālu, kas savas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies esot vietējā veikalu tīkla “top!” Dalībnieks. Savā pastāvēšanas laikā atvēris 24 veikalus “top!” un 4 veikalus “mini top!” dažādās Latvijas pilsētās, galvenokārt Zemgalē, kā arī Rīgā un Jūrmalā. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 400 darbiniekus. Viens no zīmola veiksmes iemesliem ir tā vietējā izcelsme un cīņasspars, kā arī veikalu atrašanās pircējiem pa ceļam un pielāgotais sortiments, kurā liela daļa preču ir vietējā ražojuma.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 198 pārtikas veikali, no tiem 118 “top!” un 80 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.