Veikalu tīkls “top!” un Venipak uzsāk sadarbību, 200 jauni pakomāti visā Latvijā!

Veikalu tīkls “top!” un Venipak uzsāk sadarbību, 200 jauni pakomāti visā Latvijā!

20.04.2021.

Venipak ienāk Latvijas tirgū ar jaunu pakomātu pakalpojumu un kā stratēģiskais partneris būs vietējais veikalu tīkls top!, pie kuriem tuvāko mēnešu laikā visā Latvijā uzstādīs 60 jaunus pakomātus. Projektu uzsākot, pirmie pakomāti jau ir uzstādīti pie veikaliem “top!” Ogrē, Daugavpilī, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Pļaviņās un Olainē.

“Vietējo veikalu tīkls “top!” vienmēr bijis uzticīgs savām vērtībām, un viena no tām ir pieejamība mūsu iedzīvotājiem Latvijas reģionos. Šī acīmredzamā sinerģija, kas balstās “top!” veikalu tīkla pārklājumā, un jaunās sabiedrības patēriņa tendences, kas saistītas ar pirkumiem Interneta vidē un epidemioloģiskās drošības ievērošanu, bija pamats “top!” un Venipak sadarbības uzsākšanai,” uzsver veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte. “Uzsāktā sadarbība ir secīgs solis mūsu veikalu tīkla attīstībā un papildus pakalpojumu nodrošināšanā. Pagājušajā gadā pandēmija veicināja uzņēmumu, tajā skaitā mūsu, pāreju uz jaunām darbības formām – attīstot attālināto iepirkšanos internetā.  Pakomātu pieejamība Latvijas reģionu pilsētās nodrošinās ērtu sūtījumu saņemšanu un turklāt tas ir epidemioloģiski droši.”

"Pandēmija neapšaubāmi ir mainījusi patērētāju ieradumus – līdz pat 90% klientu dod priekšroku savus sūtījumus saņemt pakomātos, liecina e-komercijas uzņēmumu sniegtie dati. Jaunā realitāte un šie dati kalpoja kā pamats tam, lai izveidotu savu bezkontakta termināļu tīklu Latvijā," skaidro Dace Spandega, Venipak Latvia pārdošanas vadītāja. "Paplašināšanās Latvijā iezīmē virzību uz mūsu uzņēmuma šī gada darbības galveno mērķi - izveidot viegli lietojamu, ērti pieejamu un drošu pakomātu tīklu visā valstī, cenšoties būt visur, kur atrodas mūsu klienti. Kopumā līdz 2021. gada jūlija beigām Latvijā tiks uzstādīti vairāk nekā 200 Venipak pakomātu. ”

Venipak QR kodu sistēmas termināļu ieviešana sūtījumu saņemšanas punktos Latvijā dos iespēju labāk pārvaldīt un organizēt strauji pieaugošo sūtījumu apjomu. Salīdzinot 2019. un 2020. gadu datus, e-komercijas  tendences liecina, ka  Venipak piegādāto paku daudzums Latvijā ir palielinājies par 25%. Vienlaikus ar šo patērētājiem tiks nodrošināts vairāk iespēju, izvēloties ērtu un drošu sūtījumu saņemšanas veidu.

"Ieviešot bezkontakta pakomātus, esam atrisinājuši epidemioloģiskās drošības jautājumu un saīsinājuši gaidīšanas laiku klientiem sūtījuma saņemšanai. Kad kurjers paku piegādās terminālī, pircējs saņems SMS ar saiti uz QR kodu. Lai paņemtu sūtījumu, klientam atliks tikai noskenēt kodu, turot savu viedtālruni kameras priekšā, un durvis atvērsies automātiski. Pateicoties šim jauninājumam, klientiem vairs nebūs jāpieskaras termināļa ekrānam, kā arī pakas saņemšanas laiks iepriekšējo 30–45 sekunžu vietā tagad būs tikai 3–3, 5 sekundes. Vietējais “top!” ir plaši pazīstams mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā, un lielākā daļa veikalu atrodas Latvijas reģionos. Būt pēc iespējas tuvāk patērētājam ir mūsu mērķis, tāpēc meklējām kompetentu un atbilstošu sadarbības partneri. Mēs uzskatām, ka sadarbība ar “top!” atvieglos ikdienas iepirkšanos mūsu klientiem, jo iegādāto preču sūtījumu tie varēs saņemt sev ērtās vietās,” sacīja Venipak izpilddirektors Justs Šablinsks (Justas Šablinskas).

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikalu, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuru īpašnieki ir 12 vietējie uzņēmumi. Rūpējoties par Latvijas ekonomiku, nodrošinām vairāk nekā 4000 darbavietu vietējiem iedzīvotājiem, atbalstām vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.