Veikalu tīklu “top!” un “Labais” Partneris SIA “Lekon” piedalās “Uzņēmēju dienas Latgalē”

Veikalu tīklu “top!” un “Labais” Partneris SIA “Lekon” piedalās “Uzņēmēju dienas Latgalē”
No 21. līdz 22. septembrim uzņēmēju dienās Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, piedalījās vietējā veikalu tīkla “top!” Partneris SIA Lekon, kura stendu apmeklēja vairāk nekā 700 cilvēku un novērtēja uzņēmuma piedāvātās darba iespējas un darbības virzienus.
 
“SIA “Lekon” piedāvā stabilu darbu, stabilā uzņēmumā! Tieši ar šādu vīziju šogad piedalījāmies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā pasākumā “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”. Prezentējām uzņēmuma plašo darbības spektru: pārtikas un ikdienas preču mazumtirdzniecības jomā, pārtikas pārstrādē, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanā. Prezentējām un piedāvājām degustēt arī “Vietējā top! gatavots” produkciju un jaunāko darbības virzienu - pašu gatavoto maizīti, kuras ražošanu uzsākām pavisam nesen pateicoties gādīgajiem maizes meistariem” atskatoties uz pasākumu stāsta SIA “Lekon” īpašnieks Vasyl Popandopulo.
 
SIA “Lekon” dibināts 1992.gadā un šo 26 gadu laikā kļuvis par vienu no lielākajiem uzņēmumiem un darba devējiem Rēzeknē un Latgales reģionā! Lielākais veikalu un kafejnīcu skaits atrodas Rēzeknē, bet tā struktūrvienības darbojas visā Latgales reģionā, tostarp, Ludzā, Kārsavā, Viļānos, Varakļānos, Krāslavā un Daugavpilī.
 
Uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu strauji attīstās ar mērķi kļūt par vienu no lielākajiem, stabilākajiem un kvalitatīvākajiem pakalpojumu sniedzējiem Latgales reģionā.
 
Pateicamies organizatoriem, visiem dalībniekiem un apmeklētājiem par izrādīto interesi un atbalstu izstādes laikā. Uz tikšanu turpmāk!
 
Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 273 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 124 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.
 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali   
draugiem.lv/top 
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.