Vietējais top! lojalitātes kampaņai milzu pieprasījums, preces drīzumā būs pieejamas

Vietējais top! lojalitātes kampaņai milzu pieprasījums, preces drīzumā būs pieejamas

Vietējais top! 9.aprīlī uzsāka jaunu lojalitātes kampaņu, kurā piedāvā iegādāties kvalitatīvos Delimano Stone Legend Scarlett un Perla kolekcija virtuves piederumus, lai būtu iespēja mājās ar mīlestību  gatavot iemīļotos ēdienus. Kampaņa norisināsies līdz 15.jūlijam.

Esam uzsākuši lielisku kampaņu mūsu pircējiem, Jūsu pieprasījums ir bijis tik liels, ka mums nācās pasūtīt papildus apjomus, kas dēļ ārkārtējās situācijas ir aizkavējusies un Latvijā plānojam to saņemt jūnija sākumā. Veikalos plānojam, ka pilns kampaņas produktu sortiments būs pieejams sākot ar 15.jūniju.

Delimano Stone Legend Scarlet līnija ražota Spānijā un to varat lietot uz visām plīts virsmām, arī indukcijas. Unikāla kombināciju no 2 materiāliem – emalju un nepiedegošu pārklājumu ar īstām akmens daļiņām iekšā. Krāsa ārpusē ir papildināta ar mirdzumiem. Blenderis 2vienā galvenās īpašības: Perfekts ledus smalcināšanai, dārzeņu griešanai un kokteiļu pagatavošanai. 4 asmeņi no nerūsējošā tērauda. Neslīdoša pamatne un 400 W jauda.

Akcijas noteikumi:

  • No 9.04.2020. līdz 2.07.2020. iepērkoties jebkurā “top!” veikalā Latvijā, par katriem vienā reizē iztērētajiem 5 EUR, saņemsiet vienu kampaņas uzlīmi (divas uzlīmes saņemsiet par iztērētajiem 10 EUR utt.).
  • Sakrājot 5 uzlīmes iegādājies Delimano Stone Legend Scarlet un Perla kolekcijas preces par īpašu cenu – ar 50% atlaidi līdz 16.07.2020.
  • Uzlīmes netiek izsniegtas, ja tiek iegādāta “top!” dāvanu karte, savukārt, pērkot preces ar dāvanu karti, uzlīmes tiks piemērotas.
  • Bukletu ar sakrātajām uzlīmēm drīkst izmantot tikai vienu reizi, tas netiek mainīts pret
    naudu.
  • Akcijas laikā akcijas preces varat iegādāties arī bez akcijas uzlīmēm par standarta
    pārdošanas cenu.
  • Akcija ir spēkā, kamēr preces ir veikalā. Preču daudzums ir ierobežots.

Vietējais "top!"

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.