Vietējais “top!” valsts svētkos dāvina sirdskarodziņus

Vietējais “top!” valsts svētkos dāvina sirdskarodziņus

09.11.2021.

Vietējais veikalu tīkls “top!” sveic Latviju tās svētkos un jau astoto gadu pēc kārtas turpina tradīciju, dāvinot veikalu apmeklētājiem sarkanbaltsarkanos sirdskarodziņus. Pie kasēm veikala apmeklētāji saņems gatavu komplektiņu – lentīti ar saspraudīti, lai stiprinātu to pie apģērba “V” burta formā tās īstajā vietā – pie sirds. Karodziņi veikalos jau ir pieejami un tiks dāvināti ikvienam līdz pat 18. novembrim, kad attālināti visi svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas dienu.

„Novembris iezīmē gada vispatriotiskāko laiku. Tas mums, kā vietējo uzņēmēju veikalu tīklam ir īpaši būtisks. Šajos visnotaļ sarežģītajos laikos ir svarīgi uzturēt stipru mūsu patriotisko garu un turpināt labi aizsāktās tradīcijas, kuras spēcina mūsu prātus un garu. Šogad arī mēs veikalos “top!” radīsim mūsu apmeklētājiem svētku noskaņu gan dalot sarkanbaltsarkanos sirdskarodziņus, gan aicinot apceļot Latvijas vēsturiskās vietas un dalīties ar ceļojumu fotogrāfijām, kā arī dalīsimies ar šim laikam atbilstošām vietējo receptēm sirsnīgākam svētku galdam. Patriotisms sākas ģimenē – mūsu bērnos, tāpēc aicinām nodot šo pārliecību par Latviju kā mūsu zemi jau no mazotnes, lai mīlestības izjūta un cieņa pret mūsu zemi ieaužas jau mūsu saknēs,” uzsver veikalu tīkla “top!” valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Īpaši tematiskam svētku galdam veikalu tīkls “top!” sociālajos tīklos piedāvā izmēģināt Latviskas receptes. Gatavošanai tiks piedāvātas receptes sarkanbaltsarkanajai kūkai, vīnā sutinātiem bumbieriem, biešu krēmzupai, Latvijas siļķei kažokā un citiem gardumiem. Turpat tiks publicētas idejas Latvijas apceļošanai valsts svētkos, lai no jauna iepazītu mūsu valstij nozīmīgus apskates objektus.

Lai patriotisma piepildīti skaists visiem šis gada tumšākais periods ar gaismu sirdī un veselību!

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” valdes locekle, mārketinga direktore
E-pasts: pr@toppartika.lv 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.