Vietējais veikalu tīkls “top!” turpina kāpināt apgrozījumu

Vietējais veikalu tīkls “top!” turpina kāpināt apgrozījumu

Jau devīto gadu pēc kārtas, Latvijas uzņēmējiem piederošais, vietējais veikalu tīkls “top!” gadu noslēdz ar apgrozījuma pieaugumu - 2018.gadā sasniedzot 318 miljonus eiro, kas ir par 11,6% vairāk, nekā 2017.gadā.

“2018.gads bija izaicinājumiem piepildīts un pateicoties procesu efektivizācijai, investīcijām attīstībā un pārdomātām mārketinga aktivitātēm vērojam gan pircēju skaita pieaugumu, gan kopējo apgrozījuma pieaugumu. Pozitīvo augšupeju veicināja arī jaunu veikalu atvēršana - durvis vērām sešiem “top!” un diviem “mini top!” veikaliem Valdlaučos, Jelgavā, Skrundā, Laucienē, Cēsīs, Rīgā, Dobelē un Talsos. Pērn Latvijas reģionos uzsākām renovāciju vairākās tirdzniecības vietās, ko atzinīgi novērtēja mūsu pircēji”, stāsta uzņēmuma mārketinga direktore Ilze Priedīte  
 
Pagājušajā gadā lielākais apgrozījuma pieaugums bija vērojams martā, kad sasniedzām +17% pieaugumu salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Pateicoties siltajai vasarai un ne tikai, lielākais apgrozījuma pieaugums bija tādās produktu kategorijās kā saldējums + 38%, bezalkoholiskie dzērieni +21% un alus +20%, vērā ņemamu pieaugumu vērojam arī bērnu precēm un siera produkcijai, kur sasniedzām +25% apgrozījuma pieaugumu.  
 
“Skaitļi un apgrozījuma nepārprotami liecina par labu gadu un darbu, kas ieguldīts. Ir sasniegumi, kurus nevar izteikt eiro vienībās, bet tie ir ne mazāk svarīgi - pērn mūsu grupas uzņēmumi tika sumināti gan kā labākie tirgotāji, gan guva atzinību no darba ņēmējiem – šobrīd nodarbinām turpat 4000 darbiniekus visā Latvijā. Paplašinājām sadarbību ar Latvijas Volejbola federāciju, kļūstot par vīriešu volejbola valstsvienības atbalstītājiem. Jau 20.gadu pēc kārtas atbalstījām “top!” ielu stafeti Smiltenē. Uzsākām kopēju iniciatīvu sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” un AS “Latvijas Zaļais punkts”, kur aicinājām iedzīvotājus nodot stikla taru. Kā ierasts, godinot valsts patriotismu, klientiem dāvinājām lentītes valsts karoga krāsās. Kopš novembra veikalos skan, īpaši mūsu darbiniekiem un klientiem veidots veikalu iekšējais “Vietējais top! radio” ”, turpina I. Priedīte  
 
Vietējais veikalu tīkls "top!” 2018.gadā ir nostiprinājis lielākā 18 Latvijas uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla pozīcijas. Pērn notika partneru apvienošanās, tās rezultātā SIA "Firma Madara 89" guva izšķirošu ietekmi pār SIA "Lars Limited". Lielākais apgrozījuma pieaugums tīkla ietvaros - SIA “Firma Madara 89” +20%, SIA "Mārksmens" +14%, AS "LPB" apgrozījums pieauga par +11%. Jāpiebilst, ka SIA “Mārksmens” pārņēma veikalu “top!” Rīgas centrā, Tērbatas ielā no ilggadējā veikalu tīkla “top!” Partnera SIA “Essa”, kur šogad plānots veikt vērienīgu rekonstrukciju. 2018. gadu veikalu tīkls noslēdza ar 271 veikaliem "top!" un 25 veikaliem "Labais".

Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 151 “top!” un 121 “mini top!”, kuri pieder 18 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”,  SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Mārketinga direktore
E-pasts: PR@toppartika.lv
www.toppartika.lv
www.veikalslabais.lv
facebook.com/topveikali
draugiem.lv/top

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.