Viļānos atvērts jauns vietējais veikals “top!”

Viļānos atvērts jauns vietējais veikals “top!”

08.03.2021.

Pagājušajā nedēļas nogalē durvis vēra, lielākais pārtikas veikals Viļānos - jauns veikals “top!” Raiņa ielā 23k-1, kopumā nodrošinot 22 darba vietas 477m2 lielā tirdzniecības zālē, plus papildus ražošanas cehs. Veikala telpu rekonstrukcija tika uzsākta vēl 2020.gada nogalē, taču, saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, nenotika vērienīga atklāšana, kā ierasts. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris SIA Pārtikas Veikalu Grupa.

“Vietējais Viļānu “top!” piedāvā mūsdienīgu veikala iekārtojumu, plašu sortimentu un savu lielāko lepnumu – ar mīlestību gatavoto vietējā top! kulināriju un konditoreju, piedāvājot burkānpīrāgu, kūkas, smalkmaizītes, pīrāgus, tortes, gaļas ruletes un daudz citu vietējo recepšu gardumus. Tāpat sortimentā esam iekļāvuši vietējo zemnieku saimniecību augļus un dārzeņus no ZS Eži un ZS Sīļusala. Klientu ērtībām nodrošinām karstos dzērienus līdzi ņemšanai, sveramo gaļas produkciju kā arī pārējos ikdienai nepieciešamos pārtikas produktus, kam vienmēr būs nodrošināti arī īpašie piedāvājumi. Produktu klāsta izvēlē uzsvaru liekot uz reģionālu un sezonālu  piedāvājumu. Esam parūpējušies par labiekārtotām telpām darbiniekiem un izveidojuši ražošanas cehu”, stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā, plašajā pārklājumā, “top!” ir visu Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais iemīļotais veikals, Viļānos šis ir šobrīd pirmais un vienīgais veikals top!.

SIA “Pārtikas veikalu grupa” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 12 partneriem. Kopumā SIA “Pārtikas veikalu grupa” atvēris septiņus veikalus “top!” un divus “mini top!” astoņās Latvijas pilsētās - Cesvainē, Ilūkstē, Krāslavā, Lubānā, Maltā, Preiļos, Varakļānos, Zilupē un tagad arī Viļānos.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.